نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت:  پنج هزار متر مربع زمین پارک صخره‌ای به سرمایه گذار هتل صخره‌ای واگذار می شود.
کد خبر: ۱۳۱۱۶۱۷

به گزارش جام جم آنلاین لرستان؛ مهرداد ویسکرمی تصریح کرد: یکی از مشکلات استان، تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی و گردشگری است.

وی افزود: نمونه بارز این مشکلات؛ هتل صخره‌ای خرم‌آباد است که  نماد شکست طرح‌های گردشگری در استان بود و حدود ۱۸ سال است به صورت نیمه کاره رها شده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: سرمایه گذار فعلی برای توسعه هتل، درخواست ۵ هزار متر زمین داشت که مورد موافقت مسئولان استانی قرار نگرفته بود.

ویسکرمی اظهار کرد: به درخواست سرمایه گذار، بنده به این مسئله ورود کرده و پس از بازدید از هتل،  در طول سال گذشته، جلسات متعددی با حضور تمام مسئولینی که در این حیطه نقش داشتند، برگزار شد.

وی ادامه داد: در نهایت زمین با نظر کارشناسان، بر اساس کاربری گردشگری آن قیمت گذاری شد و مقرر شد طبق ماده ۲۲، در قالب اجاره به شرط تملیک پنج ساله، طی یک قرارداد رسمی و شفاف و پس از  پرداخت قیمت کارشناسی اعلام شده به وی واگذار شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مانعی برای ادامه کار برای سرمایه گذار هتل صخره ای وجود ندارد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها