jamejamonline
کرمانشاه کد خبر: ۱۳۱۱۴۰۵   ۲۹ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۸:۴۱

خسرو عیسائیان گفت: طرح واکسیناسیون پاکبانان بدرستی و با نظارت حراست علوم پزشکی و حراست شهرداری اجرا شد.

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم حفظ سلامت کارگران شهرداری بخصوص پاکبانان عزیز، با پیگیری های دکتر سعید طلوعی و همکاری شبکه بهداشت شهرستان کرمانشاه، به ٩٠ نفر از پاکبانان واکسن کرونا تزریق شد.

وی افزود: مجموعه شهرداری کرمانشاه جهت واکسینه نمودن باقی پاکبانان درحال رایزنی با علوم پزشکی است که این اقدام بزودی انجام خواهد شد.

مهندس خسرو عیسائیان با بیان اینکه طی چند روز اخیر در برخی از شهرهای کشور شاهد یکسری حواشی در تزریق واکسن به پاکبانان بودیم تصریح کرد: الحمدالله با درایت دکتر طلوعی، در کرمانشاه چنین اتفاقی رخ نداد و شخص بنده با همراهی حراست علوم پزشکی و حراست شهرداری نظاره‌گر واکسینه شدن پاکبانان بودم و از تمامی مراحل تزریق واکسن نیز فیلم‌برداری شده است.

عیسائیان در پایان گفت: اقدام شهردار کرمانشاه در بحث واکسیناسیون پاکبانان بخصوص واحد حمل زباله قابل تقدیر است و از ایشان کمال تشکر را داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
موفقیت در زمینه روابط عمومی مستلزم درک عمیق منافع و نگرانی های سازمان است

موفقیت در زمینه روابط عمومی مستلزم درک عمیق منافع و نگرانی های سازمان است

‍ سعید باتمانی؛کارشناس ارشد مدیریت توسعه اظهار کرد: ماندگاری هر عملی در گرو ثبت شدن و مستندسازی آن است و هر فعالیت ثبت شده ای می‌تواند بخشی از تاریخ یک سازمان اعم از خدماتی یا تولیدی را برای بهره مندی آیندگان محفوظ نگاه دارد.