jamejamonline
قزوین کد خبر: ۱۳۱۰۹۳۷   ۲۶ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۷

در دیدار صمیمی مدیران صنعت آب و برق استان قزوین با نماینده ولی فقیه در این استان که در قالب دیدار سال جدید شورای هماهنگی مدیران این صنعت صورت پذیرفت، گزارشی از روند خدمات رسانی به مردم ارائه شد و مشکلات در حوزه آب و برق بازگو شد.

title

به گزارش جام جم آنلاین قزوین، داراب بیرنوندی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گزارشی از اقدام های اجرایی و پروژه های آبرسانی سال ۹۹ را ارائه کرد و  در ادامه بزرگترین چالش حوزه متبوع خود را کمبود بارش ها در سال آبی جاری که موجب کم آبی گسترده در تابستان پیش رو می شود، خواند.

همچنین وی به عنوان رییس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق، افزایش مصرف آب و برق در سطح استان با توجه به شیوع کرونا را از دیگر چالش های فرا روی شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو در استان قزوین برشمرد و مشارکت مردم را در ارائه مطلوب خدمات حایز اهمیت توصیف کرد.

در این جلسه سعید بهادیوند چگینی، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان قزوین، محمد رضا دیلمی، مدیر انتقال نیروی برق استان و حجت الاسلام علی محمدی، نماینده شرکت آب منطقه ای نیز به ارائه گزارش و بیان مشکلات مبتلا به پرداختند.

در ادامه این نشست صمیمانه که با بحث های کاری و حرفه ای همراه بود، آیت الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به شرایط موجود، خواستار فرهنگ سازی برای مدیریت مصرف آب و برق از سوی شهروندان و روستانشینان استان شد.

وی همچنین آب را امانت الهی خواند که برای آیندگان باید آن را پاس بداریم و از هدر رفت آن جلوگیری کنیم و در پایان ظرفیت روحانیون برای تبلیغ و ترویج صرفه جویی در مصرف آب و برق را مناسب برشمرد و مدیریت مصرف آب و برق را از مصادیق عمل به وظایف شرعی و عبادت دانست.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: