سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران:

شاگرد مغازه سارق از آب در آمد

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ اعلام کرد؛

دستگیری سارق وسایل کادر درمان و بیماران در پایتخت

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ اعلام کرد: زنی که با حضور در بیمارستان های مرکزی پایتخت اقدام به سرقت وسایل شهروندان و تجهیزات پزشکی کرده بود، دستگیر شد.
کد خبر: ۱۳۱۰۸۷۷

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، مدتی قبل و به دنبال اعلام گزارش‌هایی در مورد سرقت گوشی و لوازم پزشکی از بیمارستان های مرکزی تهران، ماموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب رسیدگی به موضوع را دستورکار خود قرار دادند و در نخستین گام با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته بیمارستان های مذکور، متهم را مورد شناسایی قرار دادند.

در بررسی فیلم‌ها مشخص شد، متهم که زنی جوان بود با حضور در بیمارستان ها و در هنگامی که حواس پرستار یا بیمار متوجه او نبوده اقدام به سرقت گوشی پرستار، بیمار و لوازم پزشکی کرده و به سرعت از بیمارستان خارج شده است. در همین راستا اقدامات برای دستگیری این فرد آغاز شد و ماموران پس از اخذ مجور قضایی این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

با انتقال متهم به مقر پلیس، این زن اعتراف کرد که به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد و اقلام مسروقه را نیز برای تهیه مواد به فروش رسانده است. او همچنین معترف شد که پس از ورود به بیمارستان، بر بالین بیمارانی که بیهوش بودند حاضر شده و تلفن‌همراه آنها را سرقت کرده. همچنین زمانی که پرستاران حواسشان جمع نبود، لوازم پزشکی مانند دستگاه فشار خون، زنگ خطر و تلفن‌ همراه آنان را از ایستگاه پرستاری به سرقت برده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر، اعلام کرد که تحقیقات در مورد دیگر جرائم این زن همچنان ادامه دارد، اما پرونده او پس از تشکیل برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است.

سرهنگ طرهانی خاطر نشان کرد: کشف جزئیات پرونده در دستور کار ماموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب قرار دارد و متهم برای اخذ دستور قضائی روانه دادسرا شد.

برچسب ها: سرقت سارق اعتیاد
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها