jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۰۸۶۲   ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۶:۴۰

حادثه هیچ خسارت جانی به همراه نداشت

سقوط پهپاد آموزشی در شاهین‌ شهر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: یکی از پهپادهای تحقیقاتی متعلق به شرکت «هسا» با برخورد به تیرک چوبی یکی از دکل‌ های انتقال برق ساقط شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، منصور شیشه‌ فروش گفت: صبح امروز در شمال شاهین شهر، یکی از پهپادهای تحقیقاتی متعلق به شرکت هسا با برخورد به تیرک چوبی یکی از دکل‌های انتقال برق ساقط شد.

وی افزود: خوشبختانه این حادثه هیچ خسارت جانی به همراه نداشته و تنها با برخورد این پهپاد، آتش‌ سوزی کوچکی رخ داد که با حضور به موقع نیروهای آتش‌ نشانی فوراً برطرف شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه حادثه چندان بزرگ نبوده گفت: خوشبختانه آتش‌ سوزی به سرعت مهار شد و حتی مشکلی هم در انتقال برق به وجود نیامد و این حادثه بدون مشکل و تلفاتی رفع شد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر