jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۰۵۸۹   ۲۴ فروردين ۱۴۰۰  |  ۰۸:۴۲

بازیکنی که با چاقو مورد حمله قرار گرفته بود ضاربانش را بخشید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین ، حدود دو هفته قبل تصاویری از سینا زامهران بازیکن سابق فولاد منتشر شد که همه را بهت زده کرد. دو سارق با حمله به این بازیکن، با ضربات چاقو به شدت او را مجروح کرده بودند. آنها قصد داشتند تلفن همراه این بازیکن را بدزدند و با وجود آنکه سینا مقاومت خاصی نکرده بود دو ضربه چاقو به دست و پای این بازیکن وارد کردند.
 اوضاع زامهران وخیم بود و حتی نزدیک بود جانش را از دست دهد اما به موقع به بیمارستان منتقل شد. این بازیکن بعد از آنکه مرخص شد به آگاهی رفت تا جزئیات کامل را در اختیار آنها قرار دهد و به چهره نگاری از سارقان هم کمک کند. با پیگیری های پلیس سرانجام دو روز قبل بود که این دو فرد دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند. 
سینا در این باره می گوید: «بله خوشبختانه هر دو دستگیر شده‌اند.» او در پاسخ به این سوال که خواهان چه برخوردی با آنهاست، جواب می‌دهد: «راستش دوست ندارم در این باره حرف بزنم چون وقتی یاد آن صحنه می‌افتم حس بدی به من دست می‌دهد. اتفاق ناگواری بود.» آیا ممکن است زامهران از این دو سارق بگذرد. او می گوید: «احتمالا به آنها رضایت بدهم.» البته با وجود رضایت زامهران آنها قطعا به زندان خواهند رفت چراکه با چاقوکشی و ایجاد رعب و وحشت، از سوی دادستان مقصر شناخته شده و باید دوره زندان خود را بگذرانند. مدت زمان بازداشت آنها را مقام قضایی تعیین می کند ولی به هر حال رضایت زامهران می‌تواند جرم‌شان را سبک‌تر کند. 
این بازیکن درباره آخرین وضعیت خود هم می گوید: «از 4 روز دیگر انشالله بخیه دست و پایم را می‌کشم و بعد از آن می‌توانم به تمرینات برگردم و کارم را از نو شروع کنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر