jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۰۵۳۴   ۲۳ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۵:۱۸

فرمانده یگان امداد پلیس تهران از کشف ۲۷ دستگاه موتورسیکلت و خودروی مسروقه در ۲۴ ساعت گذشته و دستگیری‌ ۶۱ متهم و مظنون خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ سلمان آدینه وند، فرمانده یگان امداد پلیس تهران در گفتگو با فارس در تشریح عملکرد واحدهای گشت موتور سوار و خودرویی یگان امداد در 24 ساعت گذشته اظهارداشت: در شبانه روز گذشته، واحدهای گشت خودرویی و موتور سوار 27 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه را کشف و 42 دستگاه وسیله نقلیه را توقیف و به پارکینگ منتقل کردند.

وی افزود: یگان امداد تهران بزرگ در مجموع تعداد 17 سارق (زورگیر، موبایل، کیف قاپ، خودرو، موتور) به همراه اموال مسروقه را دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داد.

سرهنگ آدینه وند تصریح کرد: ماموران پلیس یگان امداد در کنترل و تردد عابران با در نظر گرفتن 5 شاخصه اصلی مظنونیت اقدام به دستگیری 34 مظنون کردند که برای سیر مراحل قانونی و بررسی صحت و سقم تحویل دایره قضایی کلانتری شدند.

فرمانده یگان امداد خاطر نشان کرد: در امر مبارزه با فروشندگان و توزیع و مصرف کنندگان مواد مخدر مقدار 470 گرم انواع مواد مخدر کشف و تحویل مراجع مربوط شد و در این رابطه 10 نفر دستگیر شدند.

آدینه وند خاطرنشان کرد: یگان امداد فاتب برای افزایش و ارتقاء امنیت و آرامش و رضایتمندی شهروندان لحظه‌ ای درنگ نخواهند کرد و با مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه برخورد قاطع و قانونی کرده واجازه جولان و سرکشی به آنان نمی دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر