jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۰۵۳۳   ۲۳ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۰

معاون استانداری تهران تاکید کرد؛

برخورد جدی با دستگاه‌ های متخلف کرونا

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با تاکید بر اینکه در برخورد با متخلفین در رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های دولتی مماشاتی وجود ندارد، افزود: امروز طی بازدید سرزده از سازمان تامین اجتماعی چهار نفر از پرسنل این سازمان که در رعایت پروتکل های بهداشتی دچار تخلف شده بودند به تخلفات اداری معرفی شدند و به مدیرعامل این سازمان نیز تذکر جدی داده شد.

به گزارش جام جم آنلاین، غلامرضا عباس پاشا پس از پایان بازدیدهای سرزده از وزارت اقتصاد و امور دارایی، سازمان امور مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی در خصوص میزان رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای دورکاری در این سازمان ها، گفت: امروز از این سه دستگاه بازدید سرزده ای داشتیم و علت انتخاب آنها نیز این بود که این دستگاه ها در سطح عملیاتی نارضایتی هایی را در میان شهروندان داشتند که گزارش های آنها به استانداری ارسال شده بود. این نارضایتی ها مربوط به دستگاه های زیرمجموعه یعنی بانک ها، ادارات مالیات و شعب تامین اجتماعی بوده است. امروز به ستادهای مرکزی آمدیم که بعضا شاهد عدم رعایت دورکاری و رعایت پروتکل های بهداشتی همچون استفاده از ماسک بودیم. متاسفانه در سازمان تامین اجتماعی شاهد بودیم که پرسنل بعضا حتی از موضوع دورکاری اطلاع نداشتند و در برخی قسمت ها نیز برخی افراد از ماسک استفاده نمی کردند که تذکر جدی به مدیرعامل سازمان داده شد.

وی تاکید کرد: بی تردید پاسخگویی در این موارد و بروز تخلفات بر عهده معاونین توسعه منابع انسانی است که امروز در بازدید از سازمان تامین اجتماعی چهار نفر از متخلفین به تخلفات اداری معرفی و گزارش موضوع نیز به استاندار و ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال خواهد شد.

معاون استاندار تهران ادامه داد: شدیدا از همه شهروندان و پرسنل ادارات و دستگاه های دولتی تقاضا می شود پروتکل ها را به صورت جدی در این شرایط ویژه رعایت کنند تا با همکاری و همدلی یکدیگر این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم. قطعا در این راستا با متخلفین عدم رعایت پروتکل های بهداشتی بدون مماشات و با جدیت برخورد خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر