jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۰۵۳۳   ۲۳ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۰

معاون استانداری تهران تاکید کرد؛

برخورد جدی با دستگاه‌ های متخلف کرونا

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با تاکید بر اینکه در برخورد با متخلفین در رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های دولتی مماشاتی وجود ندارد، افزود: امروز طی بازدید سرزده از سازمان تامین اجتماعی چهار نفر از پرسنل این سازمان که در رعایت پروتکل های بهداشتی دچار تخلف شده بودند به تخلفات اداری معرفی شدند و به مدیرعامل این سازمان نیز تذکر جدی داده شد.

به گزارش جام جم آنلاین، غلامرضا عباس پاشا پس از پایان بازدیدهای سرزده از وزارت اقتصاد و امور دارایی، سازمان امور مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی در خصوص میزان رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای دورکاری در این سازمان ها، گفت: امروز از این سه دستگاه بازدید سرزده ای داشتیم و علت انتخاب آنها نیز این بود که این دستگاه ها در سطح عملیاتی نارضایتی هایی را در میان شهروندان داشتند که گزارش های آنها به استانداری ارسال شده بود. این نارضایتی ها مربوط به دستگاه های زیرمجموعه یعنی بانک ها، ادارات مالیات و شعب تامین اجتماعی بوده است. امروز به ستادهای مرکزی آمدیم که بعضا شاهد عدم رعایت دورکاری و رعایت پروتکل های بهداشتی همچون استفاده از ماسک بودیم. متاسفانه در سازمان تامین اجتماعی شاهد بودیم که پرسنل بعضا حتی از موضوع دورکاری اطلاع نداشتند و در برخی قسمت ها نیز برخی افراد از ماسک استفاده نمی کردند که تذکر جدی به مدیرعامل سازمان داده شد.

وی تاکید کرد: بی تردید پاسخگویی در این موارد و بروز تخلفات بر عهده معاونین توسعه منابع انسانی است که امروز در بازدید از سازمان تامین اجتماعی چهار نفر از متخلفین به تخلفات اداری معرفی و گزارش موضوع نیز به استاندار و ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال خواهد شد.

معاون استاندار تهران ادامه داد: شدیدا از همه شهروندان و پرسنل ادارات و دستگاه های دولتی تقاضا می شود پروتکل ها را به صورت جدی در این شرایط ویژه رعایت کنند تا با همکاری و همدلی یکدیگر این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم. قطعا در این راستا با متخلفین عدم رعایت پروتکل های بهداشتی بدون مماشات و با جدیت برخورد خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها