jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۱۰۴۹۶   ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۴:۴۳

اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر:

بهره برداری از مجتمع گردشگری نخل غانم کنگان تا پایان دولت

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر گفت: «مجتمع گردشگری نخل غانم تا پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد.»...

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر گفت: مجتمع گردشگری نخل غانم تا پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر، سکینه سالاری در بازدید از پروژه گردشگری نخل غانم شهرستان کنگان گفت: «این مجتمع گردشگری ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در حال اتمام است و امیدواریم با این روند کار، تا پایان دولت به بهره‌برداری برسد.»

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر افزود: مجتمع گردشگری نخل غانم ۲۲ واحد اقامتی، کافی شاپ و آلاچیق دارد، که با افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه در کنار اشتغال پایدار روستایی، به توسعه زیرساخت‌های گردشگری جنوب استان نیز کمک می‌شود.

او ادامه داد: قرارگیری این مجتمع در کنار سواحل خلیج فارس، ظرفیت گردشگری پروژه را بالا برده و در همین راستا با توجه به اجرای فاز نخست در حال حاضر، در آینده قابلیت توسعه بیشتر را دارد.

سالاری با اشاره به رویکرد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و همچنین سیاست‌های حمایتی اداره‌کل استان در زمینه رشد و توسعه زیرساخت‌های گردشگری، خاطرنشان کرد: در شرایطی که به دلیل شیوع بیماری کرونا، امکان میزبانی از گردشگران در استان بوشهر به مانند سال‌های گذشته نداشتیم، بر آن شدیم که در این مدت با تمرکز بر توسعه اماکن و زیر ساخت‌ها، ظرفیت پذیرش گردشگر و کیفیت ارائه خدمات به گردشگران را بهبود ببخشیم.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر در پایان با تاکید بر لزوم رفع موانع برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به ویژه در حوزه گردشگری یادآور شد: با تاکید مدیرکل محترم میراث‌فرهنگی، گردشگری و سرمایه‌گذاری استان، تاکنون سعی برآن شده است که همکاری خوبی مابین این اداره‌کل و کارگروه رفع موانع تولید در استانداری بوشهر انجام بگیرد و در همین زمینه تلاش می‌کنیم با رفع موانع، حمایت و پشتیبانی از بخش خصوصی فعال در حوزه گردشگری، قدم‌های مثبتی را در راستای تحقق شعار سال برداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها