jamejamonline
بوشهر کد خبر: ۱۳۱۰۴۶۳   ۲۳ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۳:۱۴

استاندار بوشهر مطرح کرد:

طرح توسعه بندر کنگان روی خط پیشرفت

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر؛استاندار بوشهر در بازدید از طرح توسعه موج شکن بندر کنگان گفت: این طرح یکی از اقدامات موثر در حوزه دریایی و بندری است...

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر؛ استاندار بوشهر در بازدید از طرح توسعه موج شکن بندر کنگان گفت: این طرح یکی از اقدامات موثر در حوزه دریایی و بندری است که با همت سازمان بنادر و دریانوردی و با اعتباری بالغ بر ۱۷۰  میلیارد تومان در راستای تحقق مطالبات مردم کنگان اجرایی و اعتبارات آن در سفر استانی هیئت دولت به استان بوشهر در فاز اجرایی قرار دارد .

 عبدالکریم گراوند افزود: بندر کنگان یکی از بنادر خوب و با ظرفیت های بالای استان بوشهر میباشد که با بهره‌برداری از پروژه طرح و توسعه این بندر‌،  امکان تردد کشتی هایی با ظرفیت ۲ هزار و ۵۰۰ تنی فراهم میشود و این مهم نه تنها باعث رونق بیشتر اقتصادی این بندر بلکه در بحث  اشتغال و معیشت مردم نیز نقش بسزایی خواهد داشت.

سید علی اکبر هاشمی، رییس اداره بندر و دریانوردی کنگان هم در این باره گفت: استاندار بوشهر بهمراه فرماندار کنگان   از   پروژه  طرح توسعه حوضچه بندر کنگان دیدن کرد و ضمن رضایتمندی از  اقدامات انجام شده بر لزوم تسریع در اجرای طرح توسعه موج شکن های بندر کنگان تاکید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
ضربه کرونا به کارگران

ضربه کرونا به کارگران

استان بوشهر با برخورداری از700کیلومترخط ساحلی مشترک با خلیج فارس،6میلیون اصله نخل و صنایع نفت و گاز در عسلویه زمینه های مساعد و فرصت کم نظیر را در اشتغالزایی فراهم کرده است.