فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای کلانشهر تهران تاکید کرد:

ضرورت رعایت حضور یک‌ سوم از کارمندان در دستگاه‌های اجرایی

فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای کلانشهر تهران گفت: به دلیل شرایط قرمز کرونایی در پایتخت رعایت حضور یک‌ سوم از کارمندان در تمام دستگاه‌ های اجرایی لازم و ضروری است.
کد خبر: ۱۳۱۰۲۴۱

به گزارش جام جم آنلاین، عیسی فرهادی، فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا کلانشهر تهران گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و به دلیل شرایط قرمز کرونایی در شهر تهران تمام دستگاه‌های اجرایی طبق قوانین و مقررات موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند. بر همین اساس فقط حضور یک سوم از کارکنان در دستگاه‌های اجرای لازم است، البته در ادارات ضروری حضور نیمی از کارمندان ضروری می‌باشد.

وی افزود: بازرسی فرمانداری تهران به صورت روزانه و مستمر در حال نظارت و رصد از دستگاه‌ های اجرایی است.

فرهادی خاطر نشان کرد: در صورت عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی دستگاه‌ های اجرایی ضمن برخورد با این دستگاه‌ها به هیات تخلفات معرفی خواهند شد.

فرماندار تهران با بیان اینکه اگر مردم پروتکل‌ های بهداشتی را رعایت کنند به طور قطع موج چهارم کرونا را به سلامت پشت سر می‌گذاریم، گفت: هم اکنون در بسیاری از بیمارستان‌ها مراجعان کرونا بسیار زیاد شده لذا انتظار داریم مردم این توصیه‌ها را جدی بگیرند و همانند سال گذشته رعایت کنند تا از این موج چهارم عبور کنیم. فرهادی در مورد منع تردد خودروها گفت: تردد خودروها به شهرهای قرمز و نارنجی که تهران نیز جزء این شهرهاست از مرز استان در نظر گرفته شده است و ورود و خروج به این شهرها ممنوع است و منع تردد درون شهری نیز از ساعت ۱۰ شب تا ۳ صبح کماکان پا برجاست.

منبع: مهر

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها