با تلاش ماموران پلیس صورت گرفت

۳ هزار و ۷۰۰ کیلو گرم مواد مخدر در استان سمنان

title
ماموران انتظامی استان سمنان یک دستگاه کامیون که از مرکز کشور به سمت استانهای شرقی در حرکت بود را متوقف کردند.
کد خبر: ۱۳۱۰۰۵۲

به گزارش جام جم آنلاین سمنان؛سرهنگ محمداسماعیل حداد روز جمعه به رسانه ها گفت: با اقدامات و پایش محورهای مواصلاتی توسط مأموران عملیاتی پلیس امنیت اقتصادی استان، یک محموله کالای قاچاق به ارزشی بالغ بر ۴ میلیارد ریال کشف شد.  

وی افزود ماموران یک دستگاه کامیون که از مرکز کشور به سمت استانهای شرقی در حرکت بود را متوقف کردند و در بازرسی از آن ۴۳۰ هزار قلم انواع دارو و لوازم آرایشی، بیش از ۳۰ دستگاه انواع لوازم خانگی برقی و الکترونیکی خارجی که به صورت قاچاق حمل می‌شد را کشف کردند. 

 این مقام انتظامی استان سمنان قاچاق کالا در انواع مختلف را آسیبی جدی به اقتصاد جامعه دانست و از همه مردم خواست هرگونه اطلاعات و اخبار در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند. 

رئیس پلیس پیشگیری استان سمنان نیز گفت: برای تحقق چشم انداز نظم و امنیت عمومی در حوزه ماموریتی خود، ارتقاء سطح رضایتمندی مردم و افزایش احساس امنیت شهروندان، استفاده صحیح از تمام توان و امکانات را با جدیت در دستور کار قرار داده‌ایم. 

سرهنگ حسن رستمیان از پیش‌بینی تدابیر و برنامه‌ ریزی هدفمند پلیس پیشگیری برای تحقق اهداف تعیین شده در سال جاری در تامین نظم و امنیت عمومی به ویژه در حوزه کلانتری و پاسگاه های انتظامی خبر داد.
 
وی استفاده صحیح از تمام توان و امکانات برای رسیدن به اهداف سازمان ارتقاء سطح رضایتمندی مردم و افزایش احساس امنیت شهروندان را مهمترین فلسفه اولویت‌بندی مأموریت‌ها در حوزه پلیس پیشگیری عنوان کرد. 

 رستمیان با تاکید بر بررسی و واکاوی عملکرد یگان‌های انتظامی در سال ۹۹ در حوزه ماموریتی پلیس پیشگیری افزود: برای تحقق چشم‌انداز این پلیس در نظم و امنیت عمومی کیفیت و کمیت برنامه‌ها در سال گذشته و نقاط قوت و ضعف، نواقص و معایب آنها با جدیت در دستور کار خود قرار گرفت. 

وی اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی مناسب، همکاری همه یگانها همچنین جلب مشارکت سازمان‌های دولتی و غیردولتی و اقشار مختلف مردم، در سال جدید امنیت استان ارتقا یابد و رضایت مردم را بیش از پیش جلب شود. 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها