جواد خواجوی: ابومسلم که عشق است

جوان که بودم پرسپولیس را دوست داشتم

گوا با 5 ستاره در لیگ قهرمانان آسیا

مهره‌های کلیدی رقیب پرسپولیس را بشناسید (+تصاویر)

در این گزارش به معرفی 5 مهره کلیدی گوای هند یکی از رقبای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا پرداخته شده است.
کد خبر: ۱۳۰۹۸۳۷

به گزارش جام جم آنلاین، تیم فوتبال گوای هند یکی از رقبای پرسپولیس و میزبان گروه پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا است.

تیم ناشناخته هندی برای اولین در تاریخ می خواهد در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند و با توجه به میزبانی اش می خواهد همه را غافلگیر کند.

برای شناخت بهتر از گوای هند در این گزارش به معرفی 5 بازیکن کلیدی این تیم پرداخته می شود. می توان گفت مسئولیت اصلی تیم هندی بر دوش این بازیکنان کلیدی گوا است.

1- سیرتون فرناندز (مدافع راست هندی)

فرناندز در فصل گذشته در سوپر لیگ هند درخشش خوبی برای تیم گوا داشت. حرکت های انفجاری این بازیکن در سمت راست به خط حمله کمک زیادی کرد. بازیکن 28 ساله را می توان یک مهره خط حمله دانست. این مدافع راست جلو زن را می توان یکی از مهره های کلیدی گوا در خط حمله نام برد.

مهره‌های کلیدی رقیب پرسپولیس را بشناسید (+تصاویر)

از طرف دیگر عملکرد درخشان این بازیکن در خط دفاعی رضایت هواداران را جلب کرده است. او در فصل گذشته برای گوا 48 تکل موفق، 26 مهار توپ، 36 درگیری و 21 توپ گیری داشته است.

2- براندون فرناندز (هافبک هندی)

این بازیکن هندی یکی از بهترین هافبک های سوپر لیگ هند به شمار می آید. او در فصل گذشته به دلیل مصدومیت نتوانست بیشتر از 11 بازی برای گوا انجام دهد. اما با این وجود این ستاره در زمان حضورش در میدان بسیار مفید ظاهر شد. هافبک 26 ساله در 11 بازی 3 پاس گل داد ولی می توانست این عدد را افزایش دهد.

مهره‌های کلیدی رقیب پرسپولیس را بشناسید (+تصاویر)

براندون باید بعد از دوران مصدومیت با اطمینان کامل وارد میدان شود. او در میانه زمین آزادی خوبی دارد چون فضای پشت او را ادو بیدیا کاپیتان تیم پوشش می دهد. باید منتظر ماند که سرمربی گوا از توانمندی های این بازیکن طراح در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند.

3-عادل خان (مدافع میانی هندی)

عادل خان به صورت قرضی در زمستان گذشته به اف سی گوا پیوست. این مدافع تنومند جدید در 12 بازی، تیمش را همراهی کرد. انتظار می رود نقش اصلی دفاع را در لیگ قهرمانان آسیا بر دوش این بازیکن 32 ساله و باتجربه باشد.

مهره‌های کلیدی رقیب پرسپولیس را بشناسید (+تصاویر)

عادل خان تجربه زیادی در بازی های ملی به همراه هند دارد و می تواند با تجربه خود به همراه دوناتچی یا گونزالس در خط دفاع به گوا کمک زیادی کند. مدافع 32 ساله تصمیم دارد در لیگ قهرمانان آسیا به گوا کمک کند تا در بازی ها بهترین نتایج را برای اولین بار کسب کند.

4-خورخه اورتز (هافبک اسپانیایی)

اورتز در فصل گذشته سوپر لیگ هند درخششی عالی برای اف سی گوا داشت. این لژیونر اسپانیایی در فصل گذشته 21 برای تیمش انجام داد و در این بازی ها 6 گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد. وینگر طراح اسپانیایی با حرکات انفجاری اش در کناره های زمین رضایت هواداران را در فصل گذشته کسب کرد.

مهره‌های کلیدی رقیب پرسپولیس را بشناسید (+تصاویر)

با نگاه به آمار شوت های به دروازه این بازیکن اسپانیایی در سوپر لیگ هند متوجه می شوید او در 21 بازی 71 بار دروازه تیم های رقبا را نشانه گرفته است.

او با این آمار به بهترین بازیکن از حیث شوت به دروازه در لیگ به شمار می آید. اورتز که سابقه بازی برای تیم دوم اتلتیکو مادرید را دارد، می توان یکی از 3 مهره کلیدی خط حمله گوا دانست که سهم زیادی در گلزنی ها و پاس گل دارد.

5- ایگور انگولو (مهاجم اسپانیایی)

ایگور انگولو با آمدن به اف سی گوا در ابتدای فصل گذشته همه معادلات را بهم زد. مهاجم اسپانیایی در اولین فصلش خوش درخشید و در 21 بازی 14 گل به ثمر رساند تا دلیل اصلی قهرمانی تیمش در سوپر لیگ هند شود. همچنین او با 14 گل زده به عنوان بهترین گلزن لیگ شناخته شد و کفش طلا را کسب کرد.

مهار مهاجم اسپانیایی در خط حمله کار سختی است. او مسئولیست اصلی خط حمله گوا در لیگ قهرمانان آسیا را بر دوش خواهد داشت.

بازیکن 37 ساله با وجود سن بالایش از فرصت ها بهترین استفاده را می کند. کادرفنی گوا به توانایی ایگور ایمان دارند و انتظار دارند در این رقابت ها خط دفاع تیم های رقیب را آزار دهد.

مهره‌های کلیدی رقیب پرسپولیس را بشناسید (+تصاویر)

شاگردان گل محمدی در اولین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 25 فروردین مقابل برنده پلی آف الوحده امارات – الزورا عراق قرار می گیرند.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها