رئیس پلیس آگاهی استان زنجان خبر داد:

دستگیری دومین مظنون شهادت محیط‌بانان زنجانی

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: دومین فرد مظنون در به شهادت رساندن محیط بانان زنجانی دستگیر شد.
کد خبر: ۱۳۰۹۶۱۴

به گزارش گوه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی در گفتگو با مهر با یادآوری شهادت دو محیط بان زنجانی طی روز گذشته در درگیری با شکارچیان غیرمجاز، گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی استان زنجان دومین فرد مظنون در به شهادت رساندن محیط بانان زنجانی دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با بیان اینکه محیط بانان شهید شده آقایان میکائیل هاشمی ۴۲ ساله و مهدی مجلل ۳۴ ساله هستند، افزود: موضوع به صورت دقیق در دست بررسی آگاهی استان قرار دارد در خصوص جزئیات این حادثه بعد از تکمیل تحقیقات اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

رحمتی با اشاره به اینکه تاکنون دو نفر از عوامل شهادت محیط بانان زنجان دستگیر شدند و بررسی برای روشن شدن زوایایی این جنایت در دست انجام است، افزود: در ساعات نخست صبح امروز یکی از عوامل به شهادت رساندن محیطبانان زنجانی دستگیر شده بود و فرد دوم نیز دقایقی قبل دستگیر شد.

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان زنجان، عوامل به شهادت رساندن دو محیطبان زنجانی از شکارچیان محلی هستند.

گفتنی است، شب گذشته بر اثر تعقیب و گریز بین افراد ناشناس و محیط‌بانان که در تعقیب یک خودروی نیسان در منطقه حفاظت شده فیله خاصه استان زنجان بودند، دو نفر از محیط‌بانان ایثارگر به نام‌های مهدی مجلل و میکائیل هاشمی بر اثر اصابت گلوله سلاح جنگی، به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

مناطق حفاظت شده سرخ آباد و انگوران، سه منطقه شکار ممنوع فیله خاصه، خرمنه سر و خراسانلو و یک پناهگاه حیات وحش انگوران است.وسعت منطقه فیله خاصه در استان زنجان ۱۱۰ هزار و۵۳۲ هکتار است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها