معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه

قتل در اسلام آبادغرب، دستگیری در همدان

سرهنگ "محمدرضا آمویی" از دستگیری یک قاتل فراری خبر داد که پس از ارتکاب قتل و زخمی کردن 2 نفر دیگر به شهر همدان گریخته بود.
کد خبر: ۱۳۰۹۲۷۷

جام جم آنلاین کرمانشاه، سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: در سومین روز فروردین امسال یک مورد تیراندازی در شهر اسلام آبادغرب رخ داد که منجر به کشته شدن یک تن و زخمی شدن 2 نفر دیگر شد.


وی افزود: به دنبال این حادثه ماموران پلیس آگاهی اسلام آبادغرب تحقیقات و جستجوی همه جانبه خود را برای شناسایی و دستگیری عامل این جنایت آغاز کردند.


سرهنگ آمویی تصریح کرد: ماموران در نهایت با انجام اقدامات اطلاعاتی خود موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل متواری در همدان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی و عزیمت به این شهر، طی عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به انتقال قاتل متواری به پلیس آگاهی اسلام آبادغرب، گفت: این فرد در بازجویی به تیراندازی منجر به قتل اعتراف و انگیزه اش را اختلافات حساب با مقتول و افراد مجروح عنوان کرد.


وی همچنین با ابراز تاسف از وقوع این حادثه، گفت: راه تسویه حساب تیراندازی و به خطر انداختن امنیت عمومی جامعه نیست و تنها باعث بروز چنین حوادث تلخ و ناگواری می شود.


سرهنگ آمویی در پایان گفت: مراکز مشاوره پلیس کلانتری ها و پاسگاه های سطح استان در ساعات اداری و مرکز مشاوره مستقر در معاونت اجتماعی کرمانشاه نیز صبح و بعدازظهر آماده ارائه انواع خدمات مشاوره ای به شهروندان هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها