ممنوعیت جابجایی اثاثیه منزل در ایام نوروز

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از ممنوعیت جابجایی اثاثیه منزل در ایام نوروز خبر داد
کد خبر: ۱۳۰۸۸۳۳

به گزارش جام جم آنلاین ایلام، سرهنگ جمال موسوی گفت: در راستای پیشگیری از سرقت و مقابله با سارقان، طرح‌های مختلف انتظامی در ایام تعطیلات نوروز به مرحله اجرا گذاشته شده است.

وی افزود: هرگونه اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل در ایام تعطیلات نوروز صرفاً با کسب مجوز از مراجع انتظامی (کلانتری و پاسگاه) محل سکونت شهروندان امکان پذیر است.

سرهنگ موسوی ضمن تاکید بر ماندن در خانه با توجه به وضعیتی که این روزها بیماری کرونا در کشور ایجاد کرده است، گفت: تامین سلامت و امنیت مردم دغدغه ما است و نوروز امسال در کنار وظیفه ذاتی خود که همانا تامین امنیت مردم است در راستای تامین سلامت مردم با همکاری همه سازمان‌ها و نهادهایی که این روزها شبانه روز در تلاش هستند از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی با اشاره به شعار نوروزی پلیس تحت عنوان امنیت و سلامت، نشاط بهاری از شهروندان خواست توصیه‌های انتظامی و بهداشتی در این ایام را جدی بگیرند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام همچنین  از شهروندان خواست چنانچه و بنا به ضرورت مجبور به ترک منزل به مدت طولانی هستند کلید منزل خود را در اختیار افراد مطمئن سپرده و از نگه داشتن طلا و اشیاء گران قیمت خودداری کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها