jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۰۸۸۱۴   ۰۹ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۳:۲۷

رئیس جمهوری روسیه در سخنانی گفت، عوارض جانبی خفیفی را از بابت تزریق واکسن کرونا تجربه کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به تزریق واکسن کرونا توسط وی در این باره اظهار کرد: "در پنج ساعت اول من واقعاً چیزی احساس نکردم. پس از آن دست چپم را که واکسن به آن تزریق شده بود را بلند کردم اما هیچ دردی احساس نکردم و تنها کمی احساس ناراحتی در دستم کردم."
وی افزود: "تنها زمانی که محل تزریق واکسن را فشار می‌دهم کمی احساس درد می‌کنم، اینها همه عوارض جانبی هستند."
پوتین ادامه داد: "به مدت سه روز ورزش نکردم. در روز دوم پس از تزریق واکسن دمای بدنم را اندازه‌گیری کردم که طبیعی بود."
رئیس جمهوری روسیه درباره عدم پوشش رسانه‌ای از روند تزریق واکسن کرونا به وی مانند برخی رهبران جهان نیز تأکید کرد: "هیچ دلیلی برای خودنمایی وجود ندارد جلوی دوربین‌ها می‌توان ویتامین‌ها را تزریق کرد و اینگونه وانمود کرد که واکسن کرونا است."
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها