مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور؛

انسداد 10 جاده / سیر صعودی ترافیک جاده ها ادامه دارد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

تردد خودرو در جاده‌ها امروز هم بیشتر شد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و کندوان تا سیاه بیشه، همچنین در آزادراه تهران - شمال، ترافیک سنگین است، در مسیر جنوب به شمال هراز محدوده مشا، نیز ترافیک داریم.
کد خبر: ۱۳۰۸۴۷۷

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: با توجه به دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، مردم حتما از انجام سفرهای غیرضروری در ایام نوروز خودداری کنند.

ترافیک سنگین در کندوان و آزادراه تهران-شمال / ترافیک نیمه سنگین در هراز

وی درباره وضعیت ترافیکی محورهای پرتردد اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و کندوان تا سیاه بیشه و ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال حدفاصل تونل شماره 17 تا انتهای مسیر داریم.

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا، از تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره وضعیت جوی جاده های تهران-شمال بیان کرد: در جاده های تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

 آزادراه تهران-کرج با 119 هزار تردد‌ پرترددترین جاده کشور

وی تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با 119 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین‌ با 111 هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با 100 هزار تردد، ثبت شد.

افزایش 13 درصدی ترافیک جاده ها در 24 ساعت گذشته

محرابی نیا بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2365 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 12.9 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 6.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 0 تا 1 صبح ثبت شد.

کماکان 10 جاده مسدود داریم

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی اظهار داشت: هم اکنون محور وازک-بلده در مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، محور‌ پونل-خلخال و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه کرد: همچنین جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور شهمیرزاد - سمنان در استان سمنان، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و محور گنج نامه-تویسرکان و به دلیل نبود ایمنی کافی نیز مسدود است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها