jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۸۱۲۵   ۲۸ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۶

«سرهنگ رضا پناه» مانع از ورود وانت مشتعل به ایستگاه تاکسی شد

جانفشانی مأمور پلیس (+ تصاویر)

قصه دنباله دار جانفشانی مأموران پلیس تمامی ندارد؛ این بار سرهنگ رضا پناه با فداکاری و دستان سوخته مانع از برخورد وانت مشتعل به ایستگاه تاکسی و بروز حادثه‌ای ناگوار شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از فارس، حکایت جانفشانی، ‌فداکاری و ایثار مأموران پلیس انگار پایانی ندارد حتی همین حالا در آخرین روزهای سال ۱۳۹۹!

«سرهنگ رضا پناه» مامور پلیسی است که دستانش می‌سوزد اما نمی‌گذارد که وانت پیکان مشتعل وارد ایستگاه تاکسی شده و گزندی بر شهروندان وارد شود.

و اما اصل ماجرا؛ در ساعت 18:30 عصر روز گذشته یک دستگاه وانت پیکان در محدوده میدان کاج، ناگهان دچار حریق شد و مامور پلیس «سرهنگ دوم رضاپناه» که در نزدیکی محل حادثه حضور داشت بی درنگ برای کمک حاضر و با استفاده از کپسول آتش نشانی اقدام به اطفاء حریق می کند اما در حین اطفای حریق ناگهان خودرو خود به خود به صورت دنده عقب و در مسیر سراشیبی و به سمت پیاده رو شروع به حرکت می‌کند که سرهنگ رضا پناه با دو دست و با حائل نمودن پا به عنوان تکیه گاه از دور گرفتن خودرو جلوگیری کرده و وانت در حال حرکت را متوقف می‌کند.

اگر فداکاری مامور پلیس نبود وانت پیکان مشتعل به سمت ایستگاه تاکسی ضلع جنوب میدان وارد شده و با مردم و مسافرانی که در ایستگاه تاکسی حضور داشتند برخورد و تصادف می کرد.

سرهنگ رضا پناه با از خود گذشتگی در حالی که دو دستش دچار سوختگی شده بود مانع از بروز حادثه ای ناگوار شد.

جانفشانی مأمور پلیس (+ تصاویر)

جانفشانی مأمور پلیس (+ تصاویر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر