jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۳۰۷۰۷۲   ۲۱ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۵

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت 88 بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته در کشور خبر داد و گفت: با این احتساب مجموع جانباختگان بیماری به 61 هزار و 16 نفر رسید.

به گزارش جام جم آنلاین، دکتر سیما سادات لاری گفت: از دیروز تا امروز 21 اسفند 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 8 هزار و 308 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 716 نفر از آنها بستری شدند.

لاری تاکید کرد:متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، 88 بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶1 هزار و 16 نفر رسید.
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط شکننده کرونا

شرایط شکننده کرونا

پس از ۲۳۴روز سرانجام دیروز‌‌ آمار فوتی‌ های ناشی از کرونا‌ دو رقمی شد و به عدد ۹۷ رسید؛ عددی که اولین‌بار در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۸ و در نخستین روزهای التهاب‌آور کرونا نیز به ثبت رسیده بود.

واکسیناسیون، هنجار جامعه امروز

واکسیناسیون، هنجار جامعه امروز

مدتی است بحث‌هایی درباره واکسینه شدن اجباری ‌‌و اعمال برخی محدودیت‌ها برای افرادی که واکسن تزریق نمی‌کنند مطرح می‌شود؛ موضوعی که می‌توان از جنبه‌های متفاوتی به آن نگاه کرد.‌

گفتگو

بیشتر
نبرد با هپاتیت در بارداری

رئیس انجمن متخصصین زنان، زایمان و مامایی ایران می‌گوید دوره بارداری مادر مبتلا به هپاتیت ویروسی B در صورتی كه كبدش خیلی گرفتار نباشد، به‌خوبی طی می‌شود

نبرد با هپاتیت در بارداری

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها