در سفر دو روزه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به هرمزگان انجام می‌شود؛

 تحقق وعده وزیر و استاندار برای خدمات رسانی در بشاگرد 

title
 بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار هرمزگان از روستاهای شهرستان بشاگرد انجام خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۰۶۶۷۲

به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان، پروژه‌های توسعه ارتباطات و دسترسی روستاهای استان هرمزگان به اینترنت با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار هرمزگان افتتاح می‌شود.

استاندار هرمزگان گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر دو روزه به استان هرمزگان، ضمن بازدید از روستاهای شهرستان بشاگرد، پروژه‌های توسعه ارتباطات و دسترسی روستاهای استان هرمزگان به اینترنت را افتتاح می‌کند.

دکتر فریدون همتی عنوان کرد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز سه‌شنبه 19 اسفند در نخستین روز سفر به هرمزگان، در بازدید از روستاهای شهرستان بشاگرد، آخرین وضعیت پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات در این شهرستان را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه 20 اسفند و در دومین روز سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به هرمزگان، پروژه‌های توسعه ارتباطات و دسترسی روستاهای شهرستان بشاگرد و کوشا احمدی شهرستان حاجی‌آباد به اینترنت، افتتاح خواهد شد.

استاندار هرمزگان افزود: در سفر قبل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به هرمزگان، اجرای این پروژه‌های مهم مصوب و تاکید شد که تا بیستم اسفند ماه به بهره‌برداری برسند که با تحقق این امر، این پروژه‌ها در زمان مقرر افتتاح خواهند شد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها