jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۵۶۲۳   ۱۰ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۸

آیا خط حمله پرسپولیس صاحب یک زوج طلایی می‌شود؟

مغانلو - پرسپولیس خیلی دور،خیلی نزدیک

باشگاه پرسپولیس از طریق یحیی گل‌محمدی و حمید مطهری در حال ادامه رایزنی با شهریار مغانلو است.

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه جام جم نوشت: گویا در آخرین تماسی که حمید مطهری با این بازیکن داشته، مغانلو به مربی پرسپولیس اعلام کرده حاضر است در قبال مبلغ ناچیزی در پرسپولیس بازی کند. البته خود مغانلو هم می‌داند زمان این قرارداد طولانی نبوده و این انتقال به مدت شش ماه و تا پایان فصل خواهدبود.

مغانلو با سانتاکلارا  قرارداد سه‌ساله بسته و تیم پرتغالی حاضر به صدور رضایت‌نامه بیشتر از شش ماه نیست. آخرین خبرها در مورد انتقال وی حاکی است باشگاه پرتغالی اعلام کرده حاضر است در قبال دریافت ۱۰۰هزار دلار رضایت‌نامه این بازیکن را صادر کند و البته هنوز باشگاه‌پرسپولیس پاسخی به این پیشنهاد نداده‌است. باشگاه‌پرسپولیس امیدوار است با رقم به مراتب کمتری مغانلو را جذب کند و همان اتفاقی که در انتقال مهدی‌ترابی رخ داد نیز برای مغانلو اتفاق بیفتد و با حداقل مبلغ این بازیکن جذب شود.
به هر روی در صورتی که انتقال شهریار مغانلو به پرسپولیس قطعی شود، شاهد حضور زوج آل‌کثیر -مغانلو در پیشانی خط‌حمله سرخ‌ها خواهیم‌بود؛ دو مهاجمی که در لیگ نوزدهم روی هم ۲۵گل به ثمر رساندند و جزو پنج مهاجم برتر لیگ برتر در آن فصل بودند.
در آن فصل مغانلو برای پیکان ۱۳گل زد و بعد از شیخ دیاباته نفر دوم گلزنان فصل شد و آل‌کثیر با ثبت ۱۲گل برای صنعت‌نفت‌آبادان در کنار علی علیپور از پرسپولیس در رده‌سوم جدول گلزنان پرسپولیس ایستاد.
تردیدی وجود ندارد که با حضور مغانلو و آل‌کثیر، خط حمله پرسپولیس یکباره متحول شده و می‌تواند هر خط دفاعی را به هم بریزد چرا که بازگشت مهدی ترابی از یک سو و اضافه شدن وحید امیری به خط میانی می‌تواند قدرت خط هافبک این تیم را چندبرابر کرده و شرایط تیم را به کلی تغییر دهد.
حامد وفایی - گروه ورزش / روزنامه جام جم 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر