jamejamonline
نشان ایرانی عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۲۸۹   ۰۶ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۱

اگر دنبال پرستار مطمئن در خانه و تجهیزات پزشکی با کیفیت با نرخ مناسب هستید، «نرسینو» اولین پیشنهاد ماست

با نرسینو، بیمارستان در کنج خانه شماست

اگر یکی از اعضای خانواده بیمار شود و به بستری در بیمارستان نیاز داشته باشد، اطرافیان بیمار در کنار فشارروحی زیادی که تحمل می‎کنند، تمام تلاش و تمرکزشان روی کمک به بیمار برای عبور از دوره بیماری و گذراندن دوره نقاهت است.

گاهی ممکن است این روند طولانی و از عهده اطرافیان بیمار در خانه یا بیمارستان خارج شود. در این مواقع حضور و همراهی نیروی کمکی آموزش‌ دیده و متبحر می‎تواند بخشی از فشار روی خانواده‎ها را کمتر کند.

از طرفی با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا شاید ترجیح بدهید تا جای ممکن از بیمارستان‎ها و آزمایشگاه‎ های پزشکی دوری کنید.

با نرسینو، بیمارستان در کنج خانه شماست

در چنین مواقعی، اگر دنبال مشاوره آنلاین پزشکی با تعرفه دولتی، پرستار مطمئن در خانه و تجهیزات پزشکی باکیفیت و بانرخ مناسب هستید، «نرسینو» پیشنهاد ما به شماست.

نرسینو مجموعه‎ای از خدمات درمانی در قالب یک نرم ‏افزار است و می‎تواند تمام انتظارات شما را از خدمات درمانی برآورده کند.

این نرم‏ افزار در تمام مراحل درمان، شامل پیشگیری از بیماری، دوره درمان و پیگیری‎های پس از بهبود و نقاهت می‎تواند در کنار شما یا بیمار شما باشد و در حال حاضر نرسینو برای بیمارستان‎های فیروزگر و حضرت رسول زیرنظر دانشگاه علوم پزشکی ایران فعال است.

نرسینو برای خدمات پرستاری در منزل

اگر در هر یک از موارد زیر به خدمات نیاز داشته باشید، می‎توانید از نیروهای مجرب و آموزش‎دیده نرسینو در بخش‎های مختلف مثل روان‎پزشکی، جراحی و ... کمک بگیرید.

نیروهای نرسینو تمام کارهای بیمار و مراقبت از او را انجام خواهند داد؛ کارهایی مثل:
مراقبت از کودک، بیمار و سالمند در منزل
تزریقات سرم‎تراپی و پانسمان در منزل
درخواست پرستار در منزل
درخواست ویزیت پزشک
درخواست همراه بیمار
مشاوره آنلاین پزشکی
مشاوره آنلاین سرطان
نرسینو برای خدمات پاراکلینیک

انجام آزمایش در محل، شامل: تست کرونا (PCR)، آزمایش خون، آزمایش‎های چکاپ، آزمایش پروتئینی و برخی از آزمایش‎های بارداری
خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی در محل
رادیولوژی، سونوگرافی و نوار قلب
خدمات تخصصی پرستاری
پرسشنامه رایگان کرونا
فیزیوتراپی در محل

خدمات متفاوت بیمارستانی

با همه‎گیری کرونا و خطر شیوع بیماری در جامعه، بعضی از بیمارستان‎ها به همراهان اجازه ملاقات با بیمار را نمی‎دهند. در این مواقع خانواده بیمار بیش از هر زمان دیگر نگران شرایط بیمار و نیازهای او هستند.

در نرسینو این امکان فراهم‌ شده است تا همراه بیمار در اپلیکیشن، ثبت سفارش ملاقات با سرپرستار بخش داشته باشد.

پس از ثبت سفارش در زمان مشخصی سرپرستار به‎صورت تصویری تماس خواهد گرفت و آنها را در جریان شرایط بیمار قرار خواهد داد. به‎این‎ترتیب همراهان بیمار به‎راحتی می‎توانند با بیماران بستری در بخش‎های کرونایی در ارتباط باشند.

یکی دیگر از خدمات نرسینو پُرکردن شیفت‎های خالی پرستاری در بیمارستان‎هاست. بیمارستان می‎تواند تعداد پرستارهای موردنیازش را در شیفت و بخش موردنظر در نرسینو اعلام کند، سپس این درخواست برای پرستاران همان بخش ارسال می‎شود و درنتیجه شیفتی خالی نمی‎ماند.

دیگر خدمات نرسینو شامل اینهاست:
خرید آنلاین کارت همراه در بیمارستان حضرت رسول
درخواست پرستار شناور در شیفت بیمارستان
مشاوره آنلاین و رایگان با بخش
ملاقات خارج از وقت (به‎زودی)

نرسینو و تجهیزات پزشکی

فروشندگان تجهیزات پزشکی ثبت‌شده در سامانه imed.ir یا اداره کل تجهیزات پزشکی و مورد تایید وزارت بهداشت، خدمات فروش خود را در نرسینو ارائه می‎کنند بنابراین بیماران می‎توانند خریدی مطمئن، از فروشنده‎ای معتبر و باقیمت مناسب داشته باشند. تجهیزاتی مثل:
اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن، مانومتر
خرید و اجاره انواع تخت بیمارستانی
دستگاه فشارخون و گلوکومتر
تجهیزات ونتیلاتور و سی‎پپ
ویلچر، واکر و عصا

دیگر خدمات نرسینو و استقبال از آن

از خدمات دیگر شرکت «نرم‎افزار گستر الوند هگمتانه» با نشان تجاری نرسینو، می‎توان به دیجیتالی‌کردن پمفلت‎های آموزشی اشاره کرد؛ همان آموزش‌هایی که بیمارستان‎ها معمولا به‎صورت کاغذی در اختیار بیماران و همراه آنها قرار می‎دهند. نرسینو این آموزش‎ها را به‎صورت آنلاین و در اختیار همه روی وبسایتش قرار داده است.

به‎گفته آرش ذوالفقاری، مدیرعامل نرسینو: « بیمارستان‎های خصوصی چون به‎دنبال نیروی کار زبده و کم‌هزینه‌تر هستند، درخواست پرستار خود را در نرسینو ثبت می‎کنند. از طرفی پرستارها نیز در نرسینو می‎توانند شیفت‎های خود را عوض کنند. برای همین این اپلیکیشن مورد استقبال زیادی قرار گرفت.»
وی در ادامه می‎افزاید: « اکنون حدود ۵۰۰نفر از کادر درمان در نرسینو عضو هستند، ۲۰هزار نفر از ما خدمات گرفته‎اند و ۱۰هزار انجام آزمایش داشته‎ایم. امیدواریم این خدمات به‎زودی در تبریز و بعد در دیگر شهرهای ایران نیز راه‎اندازی شود و بتوانیم صفرتاصد خدمات پزشکی مانند ویزیت بیمار، انجام آزمایش‎های لازم، خرید دارو و مکمل‎های دارویی را از داروخانه‎های منتخب به‎صورت آنلاین ارائه دهیم. همچنین در آینده‎ای نزدیک سیستم ارجاع نیز به نرسینو اضافه خواهد شد تا اگر پس از ویزیت پزشک، بیمار به بستری نیاز داشت، پزشک بلافاصله بیمارش را به بخش تخصصی ارجاع دهد و برای او نوبت بستری ثبت شود.»

چرا نرسینو را باید همین الان روی گوشی نصب کنید؟

در بیمارستان‎های دولتی هزینه هر تخت برای بیمارستان، بیمار و دولت بالاست. درحالی‎که یک مراقب در منزل، می‎تواند مراقبت‎های لازم و مشابه در بیمارستان را انجام دهد و به این ترتیب تخت بیمارستان برای بیمارانی که نیاز بیشتری به آن دارند، خالی باشد. از سویی طبق آمارها ۲۰درصد مرگ‎ومیر در بیمارستان‎ها به‎علت درگیری افراد با ویروس‎های بیمارستانی است و هیچ آنتی‎بیوتیکی روی آنها اثر ندارد. در نتیجه با فرستادن بیماران به خانه علاوه بر این‌که در فضای راحت‎تری خواهند بود، از آلودگی‎های بیمارستانی نیز مصون می‎مانند.

آرش ذوالفقاری درادامه به جام‎جم می‎گوید:«در دیگر مجموعه‎های خدمات پرستاری، پیش‌آمده که فردی درخواست خدمات فیزیوتراپی داشته است و به‌جای پزشک و متخصص، یک نفر از خدمه بیمارستان بر بالین بیمار رفته است ولی تمام کادر درمان ما در نرسینو، افراد متخصص و عضو دانشگاه‎های علوم پزشکی هستند. ما برخلاف دیگر مجموعه‎های خدمات پرستاری که در آنها امکان شناخت افراد متخصص از غیرمتخصص وجود ندارد، رزومه افراد را هم در دسترس قرار داده‌ایم تا بیماران بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.»

وی در ادامه تصریح می‎کند: « اکنون ما تبدیل به مرجعی برای شفافیت قیمت‌ها شده‎ایم. تا پیش‌ازاین، هزینه این خدمات مشخص نبود و به‎صورت سلیقه‎ای قیمت‎گذاری می‎شد. ولی ما در نرسینو قیمت‎ها را ثابت قرار داده‎ایم و به مشتری ارائه می‎دهیم. به‎علاوه خدمات مشاوره آنلاین و آزمایش در منزل با تعرفه دولتی و دفترچه بیمه صورت می‎گیرد.»

ریحانه رادی - نشان ایرانی 2 / روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: