jamejamonline
خوزستان عمومی کد خبر: ۱۳۰۴۶۴۶   ۳۰ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۴

فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در خوزستان:

شهرهای قرمز کرونایی خوزستان به ۱۱ شهر افزایش یافت

فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در استان خوزستان گفت: با قرمز شدن وضعیت کرونایی شهرهای خرمشهر و رامهرمز، شهرهای قرمز کرونایی خوزستان به ۱۱ شهر رسید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، فرهاد ابول نژادیان چهارشنبه‌شب در گفت‌وگویی رسانه‌ای در خصوص موج جدید شیوع بیماری کرونا در استان خوزستان، اظهار کرد: دورهمی خانوادگی و تماس با افراد دارای بیماری در منزل و محل کار از دیگر عوامل ابتلاء به کرونا در خوزستان است.
 
وی افزود: پیش از این شهرهای اهواز، کارون، دزفول، شادگان، دشت آزادگان، هویزه، آبادان، شوشتر و ماهشهر در وضعیت قرمز کرونا قرار داشته‌اند که با افزودن شهرهای خرمشهر و رامهرمز که پیش از این نارنجی بودند، تعداد شهرهای قرمز کرونایی استان به ۱۱ شهر رسید.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز ادامه داد: از اواسط بهمن‌ماه وضعیت کرونا در خوزستان به صورت عادی انگاری درآمد و موجب شد که ۲۴ بهمن ۹ شهر خوزستان به قرمز رنگ کرونایی شوند.
 
فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در استان خوزستان بیان کرد: تا ۲۴ بهمن‌ماه میزان بستری بیماران ۶۵ درصد و میزان فوتی‌ها ۷۵ درصد بوده که در مقایسه با هفته گذشته افزایش داشته است.
 
ابول نژادیان با اشاره به اینکه ۹مورد جدید کرونا انگلیسی در استان شناسایی شده است، گفت: ویروس جهش‌یافته کرونا به کودکان و جوانان نیز رحم نکرده و آنان را دچار می‌کند و بهترین راهکار مقابله با کرونا رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها