تاکنون بیش از ۱۲۰ مورد قطعی ابتلابه ویروس کرونای جهش یافته در کشور شناسایی شده است

کودتای انگلیسی کرونا

فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در خوزستان:

شهرهای قرمز کرونایی خوزستان به ۱۱ شهر افزایش یافت

فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در استان خوزستان گفت: با قرمز شدن وضعیت کرونایی شهرهای خرمشهر و رامهرمز، شهرهای قرمز کرونایی خوزستان به ۱۱ شهر رسید.
کد خبر: ۱۳۰۴۶۴۶
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، فرهاد ابول نژادیان چهارشنبه‌شب در گفت‌وگویی رسانه‌ای در خصوص موج جدید شیوع بیماری کرونا در استان خوزستان، اظهار کرد: دورهمی خانوادگی و تماس با افراد دارای بیماری در منزل و محل کار از دیگر عوامل ابتلاء به کرونا در خوزستان است.
 
وی افزود: پیش از این شهرهای اهواز، کارون، دزفول، شادگان، دشت آزادگان، هویزه، آبادان، شوشتر و ماهشهر در وضعیت قرمز کرونا قرار داشته‌اند که با افزودن شهرهای خرمشهر و رامهرمز که پیش از این نارنجی بودند، تعداد شهرهای قرمز کرونایی استان به ۱۱ شهر رسید.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز ادامه داد: از اواسط بهمن‌ماه وضعیت کرونا در خوزستان به صورت عادی انگاری درآمد و موجب شد که ۲۴ بهمن ۹ شهر خوزستان به قرمز رنگ کرونایی شوند.
 
فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در استان خوزستان بیان کرد: تا ۲۴ بهمن‌ماه میزان بستری بیماران ۶۵ درصد و میزان فوتی‌ها ۷۵ درصد بوده که در مقایسه با هفته گذشته افزایش داشته است.
 
ابول نژادیان با اشاره به اینکه ۹مورد جدید کرونا انگلیسی در استان شناسایی شده است، گفت: ویروس جهش‌یافته کرونا به کودکان و جوانان نیز رحم نکرده و آنان را دچار می‌کند و بهترین راهکار مقابله با کرونا رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها