jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۳۰۳۸۱۸   ۲۳ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۹

بر اساس آخرین آمار رسمی ارائه شده از سوی رویترز نزدیک به 6 هزار و 576 بیمار کرونایی دیگر در سراسر جهان در 24 ساعت اخیر جان خود را از دست داده اند.

به گزارش جام جم آنلاین ، آمار و ارقام از سراسر جهان نشان می دهد که در یک شبانه روز تعداد 6 هزار و 576 بیمار کرونایی دیگر جان باختند.

رکورد روزانه مرگ و میر کرونایی در جهان همچنان در آمریکا ثبت می شود. در 24 ساعت 3 هزار و 117 نفر در این کشور جان باختند. آمار بد دیگر مرگ و میر روزانه به مکزیک و برزیل مربوط می شود، اولی با هزار و 90 قربانی و دومی با هزار و 10 قربانی.

اما آمار ابتلای روزانه در کشورهایی که رکورددار آن هستند کاهش یافته است. در یک شبانه روز در آمریکا 111 هزار و 624 تست کرونای دیگر مثبت اعلام شد این در حالی است که در برزیل و اسپانیا به ترتیب 45 هزار و 537 و دیگری 23 هزار و 754 تست کرونا در یک روز مثبت اعلام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

گفتگو

بیشتر
شروط  اخراج دندان‌ عقل

یک متخصص جراحی دهان و فک و صورت می‌گوید کشیدن دندان‌ عقل همیشه ضروری نیست و بستگی به موقعیت رویش دندان در فک دارد

شروط اخراج دندان‌ عقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها