معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: خط تولید واکسن کرونا از سوی این نهاد اردیبهشت سال آینده راه‌اندازی می‌شود.
کد خبر: ۱۳۰۳۴۲۵
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، سید مصطفی سید هاشمی در آئین بهره برداری از مدرسه ۶ کلاسه بنیاد برکت در روستای کرمجوان اظهار داشت: این واحد با توانایی تولید ماهانه ۱۵ میلیون دوز واکسن کرونا در شهرک دارویی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) راه‌اندازی خواهد شد.
 
وی ادامه داد: این خط تولید با سرمایه گذاری و هزینه ۳۰ میلیون یورویی و استفاده از توان بومی و جوانان توانمند کشورمان در حال ایجاد است.
 
وی با بیان اینکه ۳.۵ میلیون دوز واکسن برای افراد اولویت دار در کشور نیاز است اضافه کرد: با راه اندازی این خط تولید نیاز به واکسن کرونا مرتفع می‌شود.
 
وی با اشاره به رویکرد حمایتی ستاد اجرایی فرمان امام ره گفت: اولین واحد تولید ماسک با ظرفیت تولید پنج میلیون عددی در روزهای نخست شیوع کرونا توسط این ستاد بخشی از نیازهای کشور را در اوج تحریم‌ها رفع کرد.
 
معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: نباید با اقدامات مختلف، مردم به انقلاب و نظام بد بین شوند و از این رو مطرح کردن برخی خرافات و مسائل حاشیه‌ای از زبان هر کسی و هر شخصیتی نباید انجام شود.
 
وی با اشاره به طرح احداث مدارس در مناطق محروم افزود: طرح احداث ۲ هزار باب مدرسه توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در حال انجام بوده که تاکنون ۱۶۵۰ باب مدرسه ساخته و تحویل آموزش و پرورش شده و ۳۵۰ باب مدرسه نیز به زودی تحویل خواهد شد.
 
سیدهاشمی با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به عنوان خط شکن در عرصه محرومیت زدایی است ادامه داد: ایجاد زمینه برای تأمین نیازهای فضای آموزشی از رویکردهای ستاد اجرایی فرمان امام ره بوده و مدرسه احداث شده توسط این نهاد هدیه رهبر معظم انقلاب به این منطقه است.
 
وی اضافه کرد: وجود پشتوانه مردمی به عنوان ویژگی بارز نظام اسلامی بوده و کشورمان در زمینه‌های مختلف قدرتمند بوده لیکن برخی مشکلات مدیریتی و عدم توجه به مردم وجود دارد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها