مردی که در جریان درگیری همسرش را در یکی از محله‌های کرج با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، پس از دو هفته لب به اعتراف گشود.
کد خبر: ۱۳۰۳۱۰۹

به گزارش گروه حوداث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، دو هفته قبل مسؤولان بیمارستانی در کرج با پلیس تماس گرفته و از مرگ مشکوک زن جوانی خبر دادند.

در ادامه تیمی از ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی البرز در محل حاضر شده و تحقیقات خود را آغاز کرد.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد زن جوان به خاطر اصابت ضربه چاقو به سینه‌اش مجروح شده و قبل از مرگ مدعی بود به‌دلیل مشکلات خانوادگی خودزنی کرده است.

ماموران در ادامه از همسر این زن تحقیق کردند که او نیز با تایید ادعای همسرش گفت: امروز با سارا دعوایم شد.

او چاقویی برداشت و ضربه‌ای به سینه‌اش زد. سریع با اورژانس تماس گرفته و درخواست کمک کردم. همسرم را به بیمارستان رساندیم که در آنجا فوت شد. سارا به خاطر مشکلات خانوادگی از مدتی قبل از نظر روحی و روانی با مشکل روبه‌رو شده بود.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این‌باره به جام‌جم گفت: در حالی که سارا نیز قبل از مرگ مدعی خودزنی بود، ماموران به اظهارات شوهر او و نحوه ورود چاقو به بدن زن جوان مشکوک شده و به تحقیقات ادامه دادند. پس از دو هفته شوهر این زن در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی بود با همسرم اختلاف داشتم. روز حادثه با هم درگیر شدیم که عصبانی شده و با چاقو ضربه‌ای به سینه همسرم زدم. از کارم پشیمان شده و با اورژانس تماس گرفتم اما تلاشم برای زنده ماندن او بی‌فایده بود. همسرم به خاطر علاقه‌ای که به من داشت، به همه گفت خودکشی کرده تا من دچار دردسر نشوم.

به گفته رئیس پلیس آگاهی البرز، پس از اعتراف این مرد به قتل همسرش برای او از سوی بازپرس قرار قانونی صادر شد.

برچسب ها: چاقو قتل کرج خودزنی
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها