رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خبر داد:

راهپیمایی ویژه در ۱۲ مسیر پایتخت/حضور به صورت پیاده و تجمع نداریم

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از راهپیمایی ویژه به صورت خودرویی و موتوری در ۱۲ مسیر پایتخت خبر داد و گفت: به هیچ عنوان حضور مردم به صورت پیاده و تجمع نداریم.
کد خبر: ۱۳۰۲۹۹۵
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی صبح دوشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور تمامی نمایندگان ادارات و نهادهای دولتی برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: ۱۲ مسیر راهپیمایی در تهران پا برجا است و راهپیمایی در تمامی مسیر به صورت خودرویی و موتوری انجام می‌شود.
 
وی ادامه داد: به هیچ عنوان حضور مردم به صورت پیاده و تجمع نداریم، تمامی مراسم دهه فجر در شهر و شهرستان‌های استان تهران بدون حضور و تجمع مردم برگزار می‌شود، اما تریبون ما تعطیل نیست و رسانه‌ها با قدرت این حضور خودرویی و موتوری را پوشش می‌دهند.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: دوربین‌های دنیا در روز ۲۲ بهمن بر روی میدان آزادی زوم هستند و مراسم پایتخت ایران را پوشش می‌دهند.
 
محمودی عنوان داشت: کارگروه‌های دهه فجر در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران شبانه و روز در حال تلاش هستند و از هیچ موضوعی کوتاهی نمی‌کنند، کار مراسم دهه فجر تعطیلی ندارد و به بهترین شکل ممکن مراسم را اجرا خواهیم کرد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها