jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۲۰۷۷   ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۷

چه شد که سهمیه ما در آسیا زیاد شد؟

پرسپولیس، استقلال را به مرحله گروهی برد!

سهمیه ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان ایران ۳+۱ شد. پیش از این سهمیه ایران ۲+۲ بود. پس از آن‌که مسجل شد کشور ترکمنستان نتوانسته مجوز کلاب لایسینینگ برای حضور در لیگ قهرمانان را بگیرد، نیم سهمیه آنها به ایران واگذار شده تا استقلال به‌طور کامل سهمیه بگیرد و وارد رقابت‌های مرحله گروهی شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه جام جم در ادامه این گزارش نوشت: به ‌این ترتیب فولاد تنها باشگاه ایرانی خواهد بود که به پلی‌‍‌آف می‌رود. البته این اتفاق باید سال گذشته رخ می‌داد ولی به‌دلیل سهل‌انگاری صورت گرفته، سهمیه همان ۲+۲ باقی ماند. امسال اما با فینالیست شدن پرسپولیس، امتیاز ایران بالا رفت تا استقلال از پلی‌آف به مرحله گروهی برود.
حمیرا اسدی، رئیس کمیته بین‌الملل فدراسیون با تایید این موضوع به جام‌جم می‌گوید: «در نامه ارسالی تاکید شده ما سه سهمیه مستقیم داریم و یکی پلی‌آف. همچنین در نامه تاکید شد مراسم قرعه‌کشی مسابقات به‌صورت آنلاین روز ۲۷ ژانویه (چهارشنبه هفته جاری) ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به‌وقت مالزی برگزار می‌شود.» سهیل مهدی، رئیس کمیته حرفه‌ای‌سازی هم توضیح می‌دهد: «می‌شد سال قبل هم سهمیه ما بیشتر شود ولی باز خدا را شکر این اتفاق افتاده. حالا به لحاظ برنامه‌ریزی برای ما بهتر شد. یک بازی از تقویم‌مان کم می‌شود و استقلال را در مرحله گروهی خواهیم دید.»
در همین حال سیدبندی رقابت‌های لیگ قهرمانان هم اعلام شد که طبق آن پرسپولیس در سید اول رقابت‌ها قرار دارد. تراکتور در سید دوم مسابقات جای گرفته. استقلال هم در سید سوم. فولاد هم در صورت برنده شدن در
دو بازی پلی‌آف در سید چهارم قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر