رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت خبر داد؛

توقیف ۲۶۰ دستگاه موتورسیکلت قاچاق در تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۲۶۰ دستگاه موتورسیکلت قاچاق احتکار شده در شمال تهران خبر داد.
کد خبر: ۱۳۰۱۸۹۵

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از فارس، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف 263 دستگاه موتورسیکلت احتکار شده و یک دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق در 2 انبار یک شرکت در شمال تهران خبر داد.

سردار علی ذوالقدری در تشریح این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مدیرعامل شرکتی در شمال تهران مقادیر فراوانی موتورسیکلت در داخل انبار شرکتش دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع ‌ در دستور کار ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تیمی از ماموران این پلیس هویت مدیرعامل شرکت و فعالیت شرکت را بررسی کرده و برای تحقیقات کاملتر به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد خبر صحت داشته و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار شرکت اخذ شد و تیمی از کارآگاهان پایگاه یکم این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند، افزود: در بازرسی اولیه از داخل انبار شرکت، 34دستگاه موتورسیکلت برقی احتکار شده و یک دستگاه موتور سنگین قاچاق کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: در بررسی های بیشتر مشخص شد، یک باب درب برقی که به صورت ماهرانه ای مخفی شده بود به داخل انبار شرکت کارسازی شده است که در ادامه تحقیقات پلیسی، مشخص شد درب برقی مربوط به انبار دیگر شرکت است که از آن مکان نیز 229 دستگاه موتورسیکلت برقی کشف شد.

سردار ذوالقدری افزود: با حضور نماینده وزارت صنعت و معدن شهرستان شمیرانات هر دو انبار پلمب شد و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال احتکار شده و قاچاق را 15 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها