jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۵۵۲   ۲۹ دی ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۱

زن جوان وقتی فهمید شوهر صیغه ای اش بدون پرداخت مهریه قصد جدایی دارد با اجیر کردن دو مرد، نقشه ربودن و سرقت از او را اجرا کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، اواخر آبان مرد میانسالی به دادسرا رفت و از ربوده شدن خودش و سرقت اموالش خبر داد. این مرد ۶۰ ساله گفت: من مهندس بازنشسته هستم، همسرم سال‌هاست که به بیماری سرطان مبتلا شده و من هم به خاطر بیماری وی و مشکلاتی که داشتم با زن جوانی به‌نام شهلا در سایت ازدواج موقت آشنا شدم. او از همسرش جدا شده بود و با دخترش زندگی می‌کرد. شهلا را به عقد موقت خودم درآوردم و قرار شد هر وقت همسرم خوب شد از او جدا شوم.

اخاذی از شوهر صیغه‌ای به بهانه مهریه

با گذشت چهار سال وقتی حال همسرم خوب شد دیگر عقد موقتم را تمدید نکردم و همه حق و حقوق شهلا را هم دادم، اما او اصرار به ادامه زندگی با من داشت. تا اینکه چند روز قبل شهلا با من تماس گرفت و خواست برای او دارو تهیه کنم. من هم داروهایش را گرفتم، اما وقتی وارد خانه‌اش شدم ناگهان دو مرد جوان وارد خانه شدند. مرد میانسال ادامه داد: شهلا آن‌ها را خواهرزاده‌هایش معرفی کرد. مردان جوان با تهدید چاقو سه فقره چک ۱۰۰ میلیون تومانی، یک چک ۲۰ میلیونی و سفته ۱۵۰ میلیون تومانی از من گرفتند و ۶۰ میلیون تومان موجودی حسابم را هم به‌صورت کارت به کارت خالی کردند. با شکایت مرد میانسال تحقیقات برای دستگیری شهلا و دو مرد جوان به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت آغاز شد.

 

تا اینکه دو هفته بعد وقتی شهلا مخفیانه به خانه‌اش برگشت او را دستگیر کردند. متهم در بازجویی‌ها درباره همدستانش گفت:

 

آن‌ها خواهرزاده هایم نیستند، بلکه دو برادر هستند که در فضای مجازی با آن‌ها آشنا شدم. شوهرم مهریه ام را نمی‌داد و مرا کتک می‌زد به همین خاطر تصمیم به انتقام گرفتم. با اعترافات شهلا دو برادر نیز دستگیر شدند آن‌ها که هر دو سابقه کیفری دارند به همدستی با شهلا اعتراف کردند. به دستور بازپرس قدیر احمدزاده، متهمان در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم قرار گرفته و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر