jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۲۷۴   ۲۶ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۲

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی قم از سقوط یک کارگر حفار حین کار به درون چاهی با عمق ۲۳ متر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان از قم،  حمید کریمی،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی قم با اشاره به حادثه سقوط کارگر حفار به درون چاه اظهار کرد: صبح روز پنجشنبه کارگری در هنگام کـَپَل گذاری داخلی بود که به درون چاه سقوط می کند.
 
سقوط کارگر حفار به عمق ۲۳ متری چاه
او با بیان این که عمق این چاه ۲۳ متر است،افزود: این کارگر ۳۷ ساله از اتباع که در چاه افتاده بود با اعزام امدادگر به درون چاه به بیرون منتقل‌شد.
کریمی گفت: این کارگر از ناحیه کمر، پا و ناحیه گردن دچار مصدومیت شده که با خارج کردن از چاه به وسیله اورژانس به مراکز درمانی منتقل‌شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر