jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۲۳۷   ۲۵ دی ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۸

با افزایش بی سابقه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ارتش رژیم صهیونیستی، یک رکورد جدید در این خصوص در اراضی اشغالی ثبت شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، گزارش‌های رسانه‌های عبری زبان از افزایش بی سابقه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در میان نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی حکایت دارد.
 
بر اساس این گزارش‌ها، با ابتلای بیش از یک هزار و ۵۰۶ نظامی صهیونیست به کرونا، رکورد جدیدی در میزان ابتلا به این ویروس از آغاز همه گیری در ارتش رژیم صهیونیستی ثبت شد.
همچنین ۱۲ هزار و ۳۳۹ نظامی صهیونیست هم اکنون در قرنطینه به سر می‌برند.
 
رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که طی ۲۴ ساعت ۳ هزار و ۶۵۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در اراضی اشغالی شناسایی شده است.
همچنین شمار مبتلایان به کرونا به ۵۱۳ هزار و ۷۱۵ نفر رسیده است و ۳ هزار و ۷۷۲ نفر نیز براثر ابتلا به کرونا مرده‌اند.
 
این افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اراضی اشغالی و ارتش رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که مقامات صهیونیست پیشتر از آغاز واکسیناسیون خبر داده بودند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر