jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۳۰۱۲۰۵   ۲۴ دی ۱۳۹۹  |  ۱۹:۲۶

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۲۵ دی‌ماه؛ پایان مهلت ثبت‌نام مسکن اقدام ملی در کشور است و این مهلت تمدید نمی‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، ابراهیم صادقی فر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: آخرین‌مهلت ثبت‌ نام مسکن اقدام ملی در شهرهای جدید کشور که شامل استان سمنان نیز می‌شود تا ساعت 24 پنج‌شنبه بیست و پنجم دی‌ماه است.

وی با تأکید بر اینکه این مهلت بعید است؛ تمدید شود گفت: ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در 183 شهر جدید 19 استان کشور در حال انجام است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: با رایزنی‌های انجام‌شده؛ کارگران و بازنشستگان متقاضی مسکن ملی هم که پیش از این پیامک افتتاح حساب بانکی و تکمیل موجودی را دریافت کرده‌اند تنها تا 30 دی‌ماه فرصت دارند، در این زمینه اقدام کنند و این مهلت نیز به‌هیچ‌عنوان تمدید نمی‌شود.

صادقی فر بیان کرد: در استان سمنان سه هزار و 300 نفر بازنشسته و کارگر در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.

وی در مورد ارائه تسهیلات نیز به ثبت‌نام کنندگان در این طرح گفت: وزارت راه و شهرسازی تسهیلاتی 100 میلیون تومانی برای مسکن در نظر گرفته است که امکان افزایش این تسهیلات در روزهای آینده وجود دارد.

وی بیان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با رایزنی‌های انجام داده برای حمایت از مردم به‌ویژه کارگران و بازنشستگان بسته‌های حمایتی در نظر گرفته است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این بسته‌ های حمایتی شامل بازنشسته‌ها و کارگران دهک‌های یکم تا ششم و زنان سرپرست خانوار می‌شود که در طی مراحل پرداختی دوم، سوم و چهارم به مردم ارائه می‌شود تا تسهیل و تسریع در روند خانه‌دار شدن مردم شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر