jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۰۵۶   ۲۳ دی ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۳

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از اجرای نهمین مرحله از طرح ظفر و دستگیری ۳۲۷ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از فارس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر مبارزه قاطع با سوداگران مرگ اظهار داشت: در خلال اجرای طرح ظفر طی 48 ساعت گذشته دو باند گسترده توزیع هروئین و تریاک در پایتخت متلاشی و از سوداگران مرگ بیش از 50 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 518میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد افیونی کشف شده است.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:در خلال اجرای طرح ظفر 9 در 48 ساعت گذشته بیش از 50 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 518میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد افیونی کشف و 122 توزیع کننده مواد مخدر نیز دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب با بیان اینکه عزم پلیس در مبارزه با سواداگران مرگ جدی و برابر قانون قاطع و شدید است، خاطرنشان کرد: هیچ نقطه‌ای از شهر تهران برای جولان قاچاقچیان مواد مخدر و توزیع کنندگان مواد افیونی امن نیست، چرا که با همت و تلاش کارکنان خدوم و اشرافیت اطلاعاتی که مجموعه پلیس دارد، متهمان مواد مخدر در کوتاه‌ترین زمان دستگیر می‌شوند.

حسنوند از اجرای طرح مبارزه با توزیع کنندگان، خرده فروشان و فروشندگان مواد مخدر در محلات خبر داد و بیان کرد:در راستای پاک سازی محلات و نقاط آلوده به تهیه و توزیع مواد مخدر در 48 ساعت گذشته 15 قاچاقچی، 122خرده فروش و 190 معتاد متجاهر دستگیر شده است.

حسنوند افزود:از ابتدای سالجاری تاکنون 9 مرحله طرح ظفر که از طرح های مهم و ثمربخش پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب بوده اجرا شده و در این رابطه در خلال اجرای طرح ظفر 9 قریب به 51کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و تعداد 4 دستگاه خودرو و موتورسیکلت نیز توقیف شده است.

این مقام انتظامی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در این امر افزود: مبارزه با مواد مخدر در شهر تهران براساس پاسخگویی به دغدغه و مطالبات به حق پایتخت نشینان صورت می گیرد،چرا که توفیقات پلیس در این عرصه با مشارکت همه جانبه مردم محقق شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر