jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۰۶۶۸   ۲۱ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۲

باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت ۳۰۰ هزار دلار به بازیکن سابقش سروش رفیعی محکوم شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از میزان، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه فولاد خوزستان را به پرداخت ۳۰۰ هزار دلار به سروش رفیعی محکوم کرد. رفیعی دو سال پیش و پس از تجربه ناموفق در لیگ قطر قصد داشت به تیم فوتبال پرسپولیس بپیوندد؛ اما به خاطر محرومیت این تیم از نقل‌وانتقالات با تیم فولاد خوزستان قرارداد بست.

 

 

نکته عجیب ماجرا این است که مدیران وقت باشگاه فولاد خوزستان با این بازیکن قرارداد دلاری بستند. ضمن اینکه در آن زمان که رفیعی به فولاد پیستت قیمت دلار حدود ۴۵۰۰ تومان بود، اما حالا که قیمت دلار چندین برابر شده باشگاه فولاد مجبور است ۳۰۰ هزار دلار که حدود هفت میلیارد و پانصد میلیون تومان می‌شود را به رفیعی بپردازد.

 

در صورتی که این حکم قطعی شود از زمان مدیرعاملی آذری در باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه حدود ۸۰۰ هزار دلار به طلبکاران خود پرداخت کرده است.

 

سعید آذری در واکنش به محکومیت باشگاه فولاد خوزستان در پرونده سروش رفیعی به میزان گفت که پس از بازی فولاد و سپاهان در خصوص این موضوع واکنش نشان خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر