jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۶۵۰   ۲۰ دی ۱۳۹۹  |  ۱۸:۳۵

فرمانده انتظامی تهران از استقرار مأموران پلیس راهور و پیشگیری در نقاط مختلف شهر و گشت‌زنی هدفمند در راستای اجرای طرح امنیت شبانه خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از فارس، سردار حسین رحیمی در جلسه شور فرماندهان با تاکید براینکه باید امنیت تهران و شهروندان بطور شبانه‌روزی تامین شده و گشت های انتظامی ، ترافیکی و نامحسوس فعال بوده و نقطه به نقطه شهر توسط مرکز رصد کنترل شود ، بیان داشت: نباید اجازه داد که تعدادی مجرم با اقدامات مجرمانه خود امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کنند از این رو لازم است که با اقتدار، دقت و حساسیت لازم همه تلاش خود را در تامین امنیت شهروندان بکار بگیرید.

رئیس پلیس پایتخت افزود: در طرح امنیت شبانه تهران پلیس‌های پیشگیری و راهور در نقاط مختلف شهر مستقر خواهند شد و به گشت زنی هدفمند خواهند پرداخت.

وی با تاکید بر انجام طرح صاعقه، گفت، طرح صاعقه در راستای برخورد با کیف قاپ ها، موبایل قاپ ها و اراذل و اوباش است که باید با کار اطلاعاتی دقیق انجام شود و اجازه جولان دادن به سارقان داده نشود.

سردار رحیمی با اشاره به تلاش برخی افراد مغرض و معاند برای تشویش اذهان عمومی با انتشار یک سری کلیپ های سرقت و درگیری اراذل و اوباش، بیان داشت: پلیس همه تلاش خود را بکار بسته است تا ضمن برخورد با ناهنجاری های اجتماعی امنیت مطلوبی را فراهم سازد از این رو بطور حتم با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازند و با توجه به وجود امنیت مطلوب در پایتخت، تصویری عکس از این موضوع رابه مردم نشان دهند برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت با قدردانی از اجرای طرح موتور یار پلیس راهور پایتخت و لزوم توجه ویژه به فرهنگ سازی در این رابطه، عنوان داشت: با توجه به وضعیت نا بهنجار و بد جوی پایتخت باید با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی برخورد شود چرا که با این شرایط روز به روز شاهد وخیم تر شدن اوضاع جوی شهر تهران خواهیم بود.

سردار رحیمی با قدردانی از همراهی مردم و مجاهدت های کادر پزشکی در کاهش کشته های ناشی از بیماری کرونا، عنوان داشت: در این زمینه لازم است که همچنان همه مردم عزیز به دقت طرح فاصله گذاری اجتماعی و دیگر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر