jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۴۶۶ ۱۹ دی ۱۳۹۹  |  ۱۸:۵۷

سال گذشته درگیری تعدادی از اراذل و اوباش و تیراندازی یکی از این افراد، موجب مجروح شدن ۲ شهروند شد و فیلمی که اکنون در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده مربوط به آن واقعه است و با روایتی نادرست دست به دست می‌شود

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از همشهری‌آنلاین؛ در روزهای اخیر کلیپی از مجروحیت ۲ زن حوالی مترو میرداماد در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود. در شرح ویدیو گفته شده دو نفر لباس شخصی بعد از آنکه به دو زن برای رعایت حجاب تذکر می دهند و آنها توجهی نمی کنند به آنها تیراندازی کرده و متواری می شوند.

ماجرای تیراندازی حوالی متروی میرداماد چیست؟

همچنین در شرح ویدیو آمده که محل این حادثه جایی حوالی متروی میرداماد بوده است اما ماجرای این ویدئو که به سرعت در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است مربوط به یک سال پیش است. 

 

پلیس پایتخت می‌گوید: این تصاویر مربوط به درگیری چند گروه اراذل و اوباش است که در اواخر سال گذشته در این محل درگیر شدند و این درگیری منجر به مجروح شدن شهروندان شده است.

 سال گذشته درگیری تعدادی از اراذل و اوباش و تیراندازی توسط یکی از این افراد، موجب مجروح شدن ۲ نفر از شهروندان شد و فیلمی که اکنون در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده مربوط به آن واقعه است که با کپشن نادرستی به اشتراک گذشته شده و دست به دست می‌شود.

 

سال گذشته و در جریان آن درگیری با پی‌گیری‌های صورت گرفته همه اراذل و اوباشی که در این حادثه دخیل بودند دستگیر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر