jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۳۷۰ ۱۹ دی ۱۳۹۹  |  ۱۲:۴۴

فرمانده انتظامی ماهشهر از دستگیری باند سارقان مسلح منزل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، رضا پاپی فرمانده انتظامی ماهشهر شب گذشته در گفت‌وگوبا خبرنگار فارس در ماهشهر، از دستگیری 4 سارق مسلح منزل در این شهرستان خبر داد.

سارقان مسلح منزل در دام پلیس آگاهی بندرماهشهر

وی درتشریح این خبر بیان داشت: به دنبال وقوع یک فقره مسلحانه منزل در شهرستان بندر امام خمینی "ره" ، تیمی از ماموران پلیس آگاهی جهت بررسی موضوع و شناسایی سارق یا سارقان وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی و تخصصی هویت 4 سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر خاطرنشان کرد: سارقان که دارای سوابق متعدد کیفری و سرقت مسلحانه به عنف بودند، در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر