jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۷۸۳۵   ۰۸ دی ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۶

یک عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از روند تحقیقات در خصوص جنایت آمریکا در قبال شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس انتقاد کرد.

title
 

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از مهر، اخبار العراق گزارش داد «بدر الزیادی» عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق اعلام کرد که اقدامات دولت در قبال اجرای تحقیقات در خصوص هدف قرار دادن شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس جدی نبوده است.

وی افزود: دولت عراق تنها به تشکیل کمیته های تحقیقاتی در این خصوص اکتفا کرده است.

الزیادی بیان کرد: این کمیته ها نیز تاکنون هیچ دستاوردی نداشته اند. دولت باید اقدامات واقعی در این خصوص انجام دهد.

وی پیشتر نیز اعلام کرده بود که ریاست پارلمان عراق از «مصطفی الکاظمی» نخست وزیر این کشور درخواست کرده است تا زمانی را جهت بررسی این پرونده در پارلمان، تعیین کند.

پیش از این نیز بسیاری از نمایندگان پارلمان عراق بر ضرورت دریافت تحقیقات کمیته های مذکور تاکید کرده بودند.

همچنین کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق روز یکشنبه تاکید کرد که باید پرونده اخراج نظامیان آمریکایی مجددا در پارلمان مطرح شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها