jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۶۸۲۷   ۰۳ دی ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۰

دیدار تیم‌های شهرخودرو مشهد و آلومینیوم اراک به تساوی و تقسیم امتیاز بین دو تیم انجامید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبر ورزشی، در ادامه هفته هشتم لیگ برتر تیم‌های شهر خودروی مشهد و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۵:۴۵ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

 

شهرخودرو ۲ - آلومینیوم ۲؛ شاگردان رحمتی از سومین شکست پیاپی در لیگ گریختند

 

 سعید باقرپسند در دقیقه ۱۱ و مهدی حسینی در دقیقه ۲۹ برای آلومینیم و اکبر صادقی در دقیقه ۱۹ و حسین مهربان در دقیقه ۵۷ برای شهر خودرو گلزنی کردند. 

 

قضاوت این بازی بر عهده احمد محمدی بود که این داور صادق صادقی از شهر خودرو را در دقیقه ۴۴ از زمین اخراج کرد. با وجود این اخراج تیم شهر خودرو موفق شد ۱۰ نفره با ثمر رساندن یک گل بازی را به تساوی بکشاند و از ثبت یک شکست خانگی دیگر خود را نجات دهد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر