jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۵۵۳   ۰۳ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۱

فرمانده پایگاه دریابانی بندرترکمن گفت: ماموران ناوگروه گشتی پاسگاه دریایی - مرزی آشوراده حین گشت و پایش در مناطق مرزی کم عمق و باتلاقی، ۲ شکارچی متخلف را پس از کشتار ۲۶ پرنده وحشی دستگیر کردند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ دوم محمدحسین برجسته ملکی شامگاه سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این افراد ۲ قبضه سلاح شکاری و ۱۲۶ قطعه تیر ساچمه‌زنی نیز کشف و ضبط شد.
 
دریابانان گلستان عاملان کشتار ۲۶ پرنده وحشی را دستگیر کردند
وی بیان کرد: این افراد ۲۶ قطعه انواع پرنده شامل قو ، مرغابی ، غاز و چنگر را شکار کرده بودند.
فرمانده پایگاه دریابانی بندرترکمن افزود: با وجود مسوولیت سنگین دریابانی گلستان در حفظ و حراست از سرحدات آبی ایران در دریای خزر، ماموران این نهاد نظامی در راه حفظ و پاسداشت حیات وحش منطقه از هیچ کمکی به محیط زیست دریغ نمی کنند.
آشوراده تنها جزیره ایرانی دریای خزر در استان گلستان است که در بخش غربی از طریق شهرستان گلوگاه و بهشهر به شبه جزیره میانکاله وصل می شود و در گستره خشکی آن حیواناتی همچون گراز، شغال، روباه، خرگوش، ماهی، قرقاول، کبک و پرندگان دریایی در پهنه آبی آن هزاران قطعه از انواع پرندگان مهاجر زندگی می‌کنند.
آشوراده بخشی از شبه جزیره میانکاله است .
پناهگاه حیات وحش میانکاله ۶۸ هزار و ۸۰۰ هکتار وسعت دارد.
از ۶۵ کیلومتر طول ساحل شمالی پناهگاه حیات وحش میانکاله فقط ۵ کیلومتر آن مربوط به حوزه قضایی بندرترکمن در استان گلستان است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر