jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۴۴۳   ۰۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۳

معاون رئیس جمهور منتخب آمریکا در یک سخنرانی درباره بحران گرسنگی در این کشور هشدار داد و گفت از هر هفت خانواده آمریکایی یک خانواده از گرسنگی رنج می‌برد.

title

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، شبکه تلویزیونی‌ای پی تی ان گزارش داد کامالا هریس معاون جوبایدن درباره بحران گرسنگی در آمریکا هشدار داد. 

او در این خصوص گفت: ما شاهد بحران گرسنگی در آمریکا هستیم. هریس که در شهر کلمبوس در جورجیا سخن می‌گفت ادامه داد: سال ۲۰۲۰ سالی دشوار بود. همانطور که می‌دانید انتخابات میان دوره‌ای در پیش است و ما شاهد خسارات گسترده در سراسر کشور هستیم. مردم برخی از عزیزان خانواده خود را از دست داده اند. آن‌ها نتوانسته اند که بر سر کار خود بروند. ما شاهد خسارات زیادی در طول این چند سال و به خصوص سال جاری بوده ایم. از هر ۷ خانواده در جورجیا یک خانواده از گرسنگی رنج می‌برد. ما شاهد بحران گرسنگی در آمریکا هستیم و خانواده‌های زیادی از گرسنگی رنج می‌برند. از هر ۶ خانواده در جورجیا یک خانواده در پرداخت اجاره خانه خود مشکلات زیادی دارد. از هر ۴ واحد تجاری کوچک در جورجیا یک واحد تعطیل شده است و یا در آستانه تعطیلی است.

او افزود: من و جو بایدن پیش از بیستم نوامبر در جورجیا می‌دانستیم که چه چالش‌هایی پیش روی ما بود. ما می‌دانستیم که چه در خطر است و آن‌ها (جمهوری خواهان) می‌خواهند چه کاری انجام دهند.

شیوع گسترده ویروس کرونا در آمریکا و مدیریت ضعیف دولت ترامپ در این زمینه مشکلات فراوانی را برای این کشور به وجود آورده و سبب شده است از نظر تعداد ابتلا و قربانی آمریکا در صدر کشورهای آلوده به ویروس کرونا قرار بگیرد. اقتصاد این کشور نیز با زیان های بسیاری روبرو شده است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها