jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۲۶۸   ۰۲ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۳۰

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا از فوت ۳ نفر از اعضای یک خانواده در اثر گازگرفتگی در بخش شال خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ "حسین رشید تبار" اظهار کرد: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر گاز گرفتگی منجر به فوت در بخش شال بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.
 
مرگ خاموش ۳ عضو یک خانواده در بوئین زهرا
وی گفت: در تحقیقات اولیه مأموران مشخص شد، ۳ تن از اعضای یک خانواده به علت مسمومیت بر اثر گاز منوکسید کربن جان خود را از دست داده‌اند و تلاش اورژانس و نیروهای آتش نشانی نیز برای نجات آنان بی نتیجه بوده است.
فرمانده انتظامی بوئین زهرا با ابراز تأسف از این واقعه دلخراش به شهروندان توصیه کرد: هنگام استفاده از سیستم‌های گازسوز در مکان‌های مختلف، اصول ایمنی استفاده از این سیستم‌ها را مورد توجه قرار داده تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر