jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۱۷۱   ۰۱ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۴

پلیس مادر سنگدلی را که پس از قتل دختر ۲ ساله خود از یک عروسک نگهداری می کرد تا وانمود کند زنده است را بازداشت کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، متهم " کریستون اندرسون" ۳۰ ساله محکوم شده که پس از سوء استفاده از دختر ۲ ساله اش ، او را با همدستی نامزد جدید خود کشته و جسدش را در رودخانه تگزاس انداخته ،سپس برای پنهان ماندن راز جنایت هولناکش یک عروسک را  با لباس های دختر ۲ ساله اش برای مدتی نگهداری کرده است.
 
مادر قاتلی که یک عروسک را جای دخترش نگهداری می کرد
بنا بر اطلاعات پلیس تگزاس، متهم و نامزد تازه اش پس از سوء استفاده از دختر ۲ ساله در یک متل او را به قتل رسانده و جسدش را به رودخانه انداخته اند  آنها برای پنهان ماندن راز جنایتشان طوری وانمود کردند که کودک زنده است و درون کالسکه خوابیده تا دوربین های مداربسته از این دو قاتل فیلم بگیرند .چند رو پس از جنایت مادر کودک با اداره پلیس تماس گرفته و وانمود کرده که هنگام بردن دخترش به پارک یک فرد ناشناس او را دزدیده است د رهمین زمان کارآگاهان اف بی آی وارد عمل شده و در جستجوهای خود پرده از جنایت هولناک این زن و همدستش برداشتند.
در پی رسوایی راز جنایت این زن او به جرم قتل بی رحمانه دختر کوچکش و انحراف ذهن ماموران پلیس به ۲۰ سال زندان محکوم شد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر