jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۹۲۹   ۳۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۰۸

۶ نفر از ساکنان یک ساختمان مسکونی بر اثر گازگرفتگی دچار مسمومیت شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 15:08 روز گذشته خبر گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی در کوی 13 آبان، به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 47 را به محل حادثه در کوی 13 آبان، بازار روز مجتمع خرمی اعزام کرد.
 
مسمومیت ۶ نفر از ساکنان یک ساختمان بر اثر گازگرفتگی
روح اله بشیری؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در طبقه اول یک ساختمان مسکونی چهار طبقه، ساکنان یکی از واحدهای مسکونی احساس سر درد و سرگیجه می‌کردند که آتش‌نشانان با بکارگیری دستگاه گازسنج به بازدید و بررسی واحد مذکور پرداختند.
وی ادامه داد: پس از بررسی اولیه مشخص شد این حادثه به علت استاندارد نبودن کلاهک دودکش، لوله بخاری غیر استاندارد و عدم تهویه مناسب که مانع از خروج گاز co از دودکش شده بود، رخ داده است.
بشیری تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت تمام افرادی را که دچار گاز گرفتگی شده بودند، به محیط باز و خارج از محل انتقال دادند.
بشیری عنوان کرد: در این حادثه پنج نفر از ساکنان این واحد مسکونی دچار گازگرفتگی جزئی شده و همچنین زنی 35 ساله دچار گازگرفتگی شدید شد که هر 6 نفر برای انتقال به مراکز درمانی توسط آتش‌نشانان تحویل عوامل اورژانس داده شدند.
بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان بعد از باز کردن در و پنجره این واحد مسکونی و تخلیه گاز مونوکسید کربن، به ایمن‌سازی کامل محل پرداختند و همچنین تذکرات ایمنی لازم درباره بازدید لوله‌های دودکش و اطمینان از باز بودن خروجی هوا و کلاهک مناسب را به مالک واحد و ساکنان ساختمان ارائه کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر