jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۵۵۳۹   ۲۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۴

زلاتان ابراهیموویچ پس از 3 هفته مصدومیت از ناحیه همسترینگ ران، امروز در تمرینات گروهی میلان حاضر شد اما او دچار مصدومیت جدیدی شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری، با تایید باشگاه میلان؛ زلاتان ابراهیموویچ در اواخر جلسه تمرینی امروز از ناحیه ساق پای چپ احساس درد داشت. تست های پزشکی آسیب دیدگی عضله ساق پای زلاتان را تایید کرد؛ بنابراین سال 2020 برای مهاجم میلان به پایان رسیده است و او نمی تواند روسونری را در دو بازی حساس مقابل ساسولو و سپس لاتزیو همراهی کند. وضعیت این بازیکن 10 روز دیگر مورد بررسی قرار می گیرد.

 

سال 2020 برای زلاتان ابراهیموویچ تمام شد!

 

به نقل از گاتزتا دلو اسپورت؛ زلاتان ممکن است حتی دیدارهای ابتدایی میلان در سال 2021 را نیز از دست بدهد. میلان در شروع سال جدید ابتدا مقابل بنونتو به میدان می رود و سپس میزبان یوونتوس است. لازم به ذکر است سیمون کیائر همچنان به صورت انفرادی تمرین می کند و قطعا در بازی با ساسولو غایب خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر