jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۴۶۴   ۲۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۴۷

حوادث اصفهان؛ امداد رسانی

نجات ۶ کوهنورد اصفهانی گرفتار در صفه

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از ۲ عملیات امداد و نجات در کوه صفه و نجات ۶ کوهنورد اصفهانی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایسنا، فرهاد کاوه آهنگران، با اشاره گرفتار شدن ۴ کوهنورد گرفتار در منطقه شاهدژ کوه صفه، اظهارکرد: این حادثه ساعت ۹ و ۴۴ دقیقه امروز (جمعه_۲۸ آذرماه) به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شد.
 
نجات ۶ کوهنورد اصفهانی گرفتار در صفه
وی با بیان اینکه اکیپ امداد و نجات کوهستان و ارتفاع سازمان آتش نشانی ایستگاه شماره ۱۲ برای امدادرسانی به این حادثه اعزام شدند، گفت: این ۴ کوهنورد در منطقه قلعه شاهدژ گرفتار شده‌ بودند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان افزود: برای نجات این افراد بیش از ۵ ساعت عملیات سخت در ارتفاعات و در شرایط نامناسب آب و هوایی و مه آلود انجام شد.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، کاوه آهنگران اعلام کرد: بلافاصله پس از نجات هر ۴ فرد گرفتار شده حادثه اول، حادثه دوم در ساعت ۱۴ و ۳۰ امروز به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اصفهان گزارش شد.
وی با اشاره به اینکه در این حادثه نیز ۲ نوجوان ۱۵ ساله محبوس شده بودند، گفت: اکیپ امداد و نجات به سمت ایستگاه ۲ تله کابین اعزام و این دو نوجوان نیز نجات داده شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در خاتمه خاطرنشان کرد: شهروندان باید توجه داشته باشند که در شرایط نامناسب آب و هوایی از مسیر سنگ فرش استفاده کنند و از کوهنوردی از مسیرهای غیر مجاز خودداری کنند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر