jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۲۸۴   ۲۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۰

رئیس انجمن ملی پزشکان بیمه‌های درمانی گفت من فکر نمی‌کنم تعطیلات ۲۵ روزه کاهش قابل توجهی در آمار سرایت کرونا و تلفات آن ایجاد کند.

title

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از صداوسیما، یک مقام پزشکي آلمان پیش بینی کرد تعطیلات سراسری برای مهار کرونا، با شکست مواجه خواهد شد.

آندریاس گاسن رئیس انجمن ملی پزشکان بیمه‌های درمانی گفت من فکر نمی‌کنم تعطیلات سراسری تا ۱۰ ژانویه (۲۱ دیماه) کاهش قابل توجهی در آمار سرایت کرونا و تلفات آن ایجاد کند.

آلمان از دیروز تعطیلات سراسری ۲۵ روزه را به منظور مقابله با گسترش کرونا شامل ممنوعیت تماس‌های بیش از ۵ نفر و تعطیلی مدارس و اغلب کسب و کار‌ها را به اجرا گذاشته است.

در عین حال دیروز و در آستانه این تعطیلات آمار فوتی‌ها ۹۵۲ نفر و امروز نیز ۶۹۸ نفر اعلام شد.

آندریاس گاسن گفت تعطیلات فراگیر راهبرد بلند مدت مناسبی برای مقابله با سرایت کرونا نیست بلکه بايد مراقبت از سالمندان را تشدید و با افزایش تعداد وسائل حمل و نقل عمومی از اجتماعات مردمی جلوگیری کرد.

در شبانه روز گذشته در آلمان ۲۶ هزار و ۹۲۳ نفر دیگر با کرونا درگیر شدند و آمار سرایت این ویروس به یک میلیون و ۴۰۶ هزار و ۱۶۱ مورد رسید.

همچنین با جان باختن ۶۹۸ نفر دیگر، شمار تلفات کرونا در آلمان به ۲۴ هزار و ۱۲۵ نفر افزایش یافت.
نسبت آلودگان به ویروس از هر ۱۰۰ هزار نفر نیز به عدد ۱۷۹.۲ رسیده است در حالیکه این شاخص چنانچه از ۵۰ مورد بیشتر شود، وضع خطر خواهد بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر