jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۵۰۳۰   ۲۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۷

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی این تیم در آسیا در این شرایط کرونایی می تواند ملت ایران را شاد کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، فارس نوشت: علی پروین  در مورد بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل اولسان کره جنوبی اظهار داشت: همه ما می دانیم که پرسپولیس با شایستگی به این مرحله رسیده است و اکنون با این شرایط کرونایی که همه سخت گرفتارش شده ایم قهرمانی این تیم در آسیا می تواند شوک مثبت و خوبی برای ملت ایران باشد.

وی افزود: حتی خانواده خود من و سایر پیشکسوتان هم از این قائده مستثنی نیستیم و دلمان می خواهد با قهرمانی پرسپولیس در آسیا دلمان شاد شود. مطمئن هستم که اکثر ایرانی ها شنبه آینده دست به دعا هستند تا تیمی که نماینده کشورمان است سربلند شود. امیدوارم روزی باشد که بتوانیم جشن ملی بگیریم. البته می دانم که شرایط کرونایی است و ان شالله اگر پرسپولیس قهرمان شد دولت ورزشگاهی را برای شادی مردم در نظر بگیرد. 

پروین تصریح کرد: من یک بار این جام را دو سال پیش لمس کردم و دلم می خواهد این بار که دوباره تیم به فینال رسیده این جام در ویترین افتخارات باشگاه قرار گیرد و بچه ها آن را از دوحه به تهران بیاورند. پرسپولیس همیشه مرد روزهای سخت بوده. سری گذشته هم با 13 الی 14 بازیکن تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید. 

پیشکسوت سرخپوشان در خصوص حریف پرسپولیس در فینال گفت: همیشه از زمانی که خودم هم در این تیم سرمربی بودم تا الان کره ای ها با وجودی که تیم های خوبی دارند و فوتبال را خوب بازی می کنند اما از فوتبال ایران می ترسند و می دانند که تیم های ایرانی قدر هستند. مقابل ما در عرصه ملی و باشگاهی باخت های بدی هم تجربه کرده اند. من اگر تیم ژاپنی به فینال می رسید خیلی امیدوار به قهرمانی نبودم اما اکنون که تیم کره ای آمده بیشتر به قهرمانی تیم امیدوار هستم. ژاپنی ها ترس کمتری از ما دارند و فوتبال را بهتر از کره ای ها بازی می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر